بهره‌وری را به تولید، کشاورزی و محدودیت منابع گره بزنید

[ad_1]

ایسنا/زنجان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار زنجان گفت: برای بهره‌وری بیشتر باید موضوعات تولید، کشاورزی به خصوص محدودیت منابع را به بهره‌وری گره بزنیم.

سمانه شاددل در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه نباید اقدامات پژوهشی را به هفته پژوهش اختصاص دهیم، اظهار کرد: بهره‌وری یکی از موضوعات مورد تاکید بوده که در بحث تولید، باید کشاورزی به خصوص محدودیت منابع را به بحث پژوهش گره بزنیم تا شاهد افزایش بهره‌وری باشیم.

وی با بیان اینکه مدیریت عالی استان زنجان کسی است که سابقه علمی، پژوهشی و دانشگاهی دارد، به همین خاطر بهترین فرصت برای این است که بتوانیم عقب‌افتادگی‌های استان را از طریق جایگاه پژوهش به سرانجام برسانیم و نواقص‌ها را در پژوهش شناسایی کنیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان باید در کنار کارخانه‌ها و یا کارگاه‌های تولیدی قرار گیرند تا به حداکثر بهره‌وری با محدودیت منابع برسیم، تصریح کرد: بهزیستی، کارهای پژوهشی زیادی انجام داده بود اما متاسفانه هنوز نتوانستند در جامعه تحت پوشش بهزیستی از آن استفاده کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار زنجان خاطرنشان کرد: پژوهش‌محور بودن یعنی خارج شدن از فضاهای تصمیم‌گیری لحظه‌ای که کمک می‌کند کارهای اصولی‌تر و جامع‌تری را انجام دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.