اولین یادواره شهدای غیور مرزبانی آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه هشت تبریز از برگزاری اولین یادواره شهدای غیور مرزبانی آذربایجان شرقی با مشارکت شهرداری این منطقه خبر داد.

رضا جان فشان ضمن اعلام این خبر، افزود: یادواره شهدای غیور مرزبانی آذربایجان‌شرقی، برای اولین بار در استان با حضور خانواده‌های محترم شهدا، امام جمعه محبوب تبریز، شهردار تبریز و مسئولین ادارات و ارگان‌های مختلف برگزار خواهد شد.

وی افزود: توجه به جایگاه مقام والای شهدا وظیفه همه مسئولان نظام بوده و شهرداری منطقه هشت نیز به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدای مرزبانی، برای اولین بار اقدام به برگزاری یادواره شهدای مرزبانی استان می‌کند تا یاد و خاطره شهدای مرزبانی را گرامی دارد.

وی تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدای مرزبان که مدافعان کلیت ایران اسلامی بوده و هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

جان فشان افزود: عوامل اجرایی شهرداری منطقه هشت، نهایت تلاششان را در راستای برگزاری بهینه یادواره شهدای مرزبانی به کار خواهند بست تا مراسمی در خور شان این عزیزان برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، این برنامه روز چهار شنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار خواهد شد و شرکت در این مراسم برای عموم شهروندان گرامی آزاد است.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.