اختصاص ۴.۵ میلیارد برای جبران خسارت لوازم خانگی سیل‌زدگان «مورموری»

[ad_1]

ایسنا/ایلام معاون استاندار ایلام بر جذب فوری کمک های بنیاد مستضعفان به سیل‌زدگان مورموری تاکید کرد.

«محمدسبحان حسنی» در نشست بررسی وضعیت مناطق سیل زده بخش مورموری ضمن تقدیر از بنیاد مستضعفان در کمک به سیل زدگان مورموری، اظهار کرد: با پیگیری های استاندار و پای کار آمدن بنیاد مستضعفان مقرر شده تمام هزینه اثاثیه منازل مسکونی خسارت دیده از سیل مورموری پرداخت شود.

وی در ادامه بر جذب فوری کمک های بنیاد مستضعفان به سیل زدگان مورموری تاکید کرد و گفت: قرار است این کمک ها توسط کمیته امداد در استان و با نظارت استانداری ایلام به زودی به سیل زدگان اهدا شود و در این راستا برنامه ریزی های لازم توسط دستگاههای ذیربط صورت می گیرد.

روابط عمومی بنیاد مستضعفان نیز اعلام کرد: در پی بارش‌های سیل آسا و نزولات جوی هفته‌های گذشته در بخش‌های عمده‌ای از کشور و وارد شدن خسارتهایی به برخی از شهرستانها، بنیاد مستضعفان با اختصاص ۴.۵ میلیارد تومان، بخشی از خسارتهای وارده سیل آبدانان به منطقه مورموری را جبران می کند.

بر اساس این گزارش، این مبلغ به دنبال درخواست وزیرکشور و استاندار ایلام از سوی بنیاد مستضعفان تامین شد و قرار است این مبلغ برای جبران خسارت وارد شده به لوازم خانگی منازل مردم سیل زده منطقه مورموری در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرد تا به سرعت میان مردم آسیب دیده از سیل توزیع شود.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.