خرید سانتریفیوژ فن زیلابگ دوطرفه LXFF-2E146-190-M92-45-A232|مبنافن نمایندگی زیلابگ

 

خرید سانتریفیوژ زیلابگ دوطرفه LXFF-2E146-190-M92-45-A232|مبنافن نمایندگی زیلابگ

در انتخاب هواکش گلخانه و مرغداری باید مبنایی را در نظر گرفت که فن توانایی خارج کردن تمام هوای محیط را داشته باشد و بتواند دمای محیط را به میزان نرمال کاهش دهد. میزان صدای تولید شده در این فن زیلابگ اره ای هواکش 71 دسیبل است. زیلابگ نهتنها دستگاههای تهویه تولید میکند، بلکه در صنعت خودرو نیز حضور دارد. فن های سانتریفیوژ استوانه ای زیلابگ دارای پروانه از نوع فوروارد هستند که قابلیت تولید جریان هوا با حجم بالا و فشار کم را دارا می باشند. هواکش صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جا به جا کنند، قدرت متفاوتی دارند. Post has  been gener at ed by GSA Con​tent Gen er ator DE MO!

 

کاتالوگ فن های زیلابگ

 

فنهای سردخانهای زیلابگ در سایزهای مختلف با حجم هوادهی مناسب، مصرف برق کم و آلودگی صوتی پایین، کیفیت و دوام بسیار بالای دارند. سرعت این دستگاه 1800دور در دقیقه بوده و رنج هوادهی آن 300 مترمکعب بر ساعت است. موتور فن زیلابگ اره ای سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن هادر سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده(فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 3920 مترمکعب بر ساعت می باشد. A​rt​icle w as generated with the he​lp of GSA​ Con te nt G ener​at or Demov ersion.

بنابراین کاملاً باید بالانس بوده و زاویه قرار گیری آن ها یکسان باشد. موتور فن زیلابگ اره ای سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن ها در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 11000 مترمکعب بر ساعت می باشد.

نماینده فن زیلابگ

آنها اغلب با راه اندازی یک باشگاه، وبلاگ نویسی یا تبلیغ موضوع مورد علاقه خود، فن زیلابگ 50 سانت اشتیاق خود را نشان می دهند. فن سیرکوله فن زیلابگ اره ای یا جت فن مناسب گلخانه موجب متعادل سازی هوای گلخانه شده و تعداد دفعات تجدید هوا در گلخانه هایی که از فن سیرکوله گلخانه استفاده می کنند، به دلیل سیرکوله هوای داخل گلخانه به صورت مداوم، افزایش می یابد. این مدل هواکش زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 8 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است. هم اکنون می توانید این محصول را با قیمتی مناسب و اقتصادی از فروشگاه اینترنتی پرشین فن خریداری نمایید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.