تأکید معاون اول رییس جمهور بر اعمال محدودیت‌ها مطابق مصوبات ستاد ملی کرونا

[ad_1]

ظهر امروز (چهارشنبه) جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی کرونا به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد که در آن بر اجرای دقیق آخرین موافقت های ستاد ملی کرونا برای مقابله با کرونا تاکید شد. مهمانی Omicron.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد مخبر در جلسه ای که با حضور رئیس نهاد ریاست جمهوری، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرهنگ و رهبری اسلامی و آموزش و پرورش و رئیس جمعیت هلال احمر برگزار شد، گفت: کل جمعیت هلال احمر است. کشور.

وی در دیدار مجازی با فرمانداران و مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از وزارتخانه‌های کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست با هماهنگی و هماهنگی در روند محدودیت‌ها بر اساس موافقت ستاد ملی و با همکاری همه مراجع ذی‌ربط اقدام کنند. . و اطلاعات دقیق از انتشار یک نوع جدید بیماری توسط افراد جلوگیری کنید.

در این جلسه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به میزان بالای انتقال و شیوع سویه جدید امیکرون گزارشی از آخرین آمار سرپایی، بستری شدن و مرگ و میر و همچنین رنگ آمیزی عروق کرونر و تزریق واکسن در این کشور ارائه کرد. هفته های اخیر

در این جلسه همچنین تاکید شد که با توجه به شیوع بالا و ماندگاری بیشتر این سویه جدید بیماری عروق کرونر قلب در محیط، مکان‌ها و سطوحی برای افراد جامعه لازم است که فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی را همراه با تزریق نوبت سوم واکسن رعایت کنند. کمک و حمایت از دولت و به ویژه پرسنل پزشکی و نظام سلامت در مقابله با سویه omcron.

در ادامه این جلسه وزیر فرهنگ و مشاوره اسلامی گزارشی از آخرین نظرسنجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردم در رابطه با اتخاذ روش‌ها و محدودیت‌های جدید در کرونا ارائه کرد.

شایان ذکر است که در پایان این جلسه ستاد ملی کرونا پیشنهادات لازم را برای جلوگیری از گسترش طایفه امیکرون و همچنین حمایت های لازم کادر پزشکی کشور از این طرح جمع آوری کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.