علوم پزشکی شکایتش از خبرنگار را پس بگیرد/ بررسی حذف نام شهید از خیابانی در علی‌آبادکتول

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان در روزهای اخیر دستورات جداگانه ای برای پاسخگویی به مطالبات و مطالبات افکار عمومی استان صادر کرده است.

فضای مجازی استان گلستان همزمان با دهه مبارک فجر و ایام الله سالروز پیروزی انقلاب، دو محور مهم رسانه ای را در روزهای اخیر به همراه داشته است، نخست دانشگاه علوم پزشکی و حذف دیگری از نام شهید. از خیابان علی آباد کتول.

پیدایش این دو مولفه باعث شده افکار عمومی خواستار ورود مسئولان ارشد استانی برای رصد و حل موضوع شود و استاندار گلستان که از رسانه های دوستدار و فهمیده است را در اقدامی آبرومندانه در پاسخ به افکار عمومی و آن رها کند. این دستور ابتدا خواستار لغو و پس گرفتن شکایت خبرنگار از سوی دانشگاه علوم پزشکی شد و همچنین به فرماندار علی آبادکتولا موظف شد حذف نام شهید از خیابان ها را بررسی و در صورت لزوم اقدامات مقتضی برای جبران خسارت انجام دهد.

این اقدام عزتمندانه دولت می تواند در افزایش سرمایه اجتماعی جامعه و همچنین توجه و منزلت بیشتر رسانه ها و اصحاب رسانه موثر باشد، اما باید مستمر و همراه با بررسی میدانی باشد.

به گزارش ایسنا، در روزها و ماه های اخیر گلایه رسانه ای از برخی خبرنگاران استان گلستان مطرح شده است که به نظر می رسد یک بار برای همیشه اهرمی غیرمنطقی برای توقف سرعت حرکت های انقلابی و مطالبه گری باشد. اختصاص داده شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.