توافق خوب در وین چه نشانه‌هایی دارد؟

[ad_1]

وی تاکید کرد: زمانی توافق خوبی در وین حاصل می شود که آمریکایی ها به تعهدات خود در برجام عمل کنند و ثابت کنند که دیگر به دنبال اسراف نیستند.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با ایسنا درباره نشانه ها و ویژگی های یک توافق خوب در وین، اظهار کرد: به نظر من توافق خوب توافقی است که بر اساس منافع کشور و تضمین های لازم برای انجام تعهدات طرفین نوشته شود. “

وی در ادامه بیان کرد: یک توافق خوب ضمانت اجرایی برای تعهدات طرفین دارد و هیچ کشوری به دنبال اسراف و زورگویی نیست. نشانه حسن توافق این است که طرفین در حدی از یکدیگر این انتظار را داشته باشند و یک طرف به دنبال اسراف نباشد. با یک توافق خوب زمان اجرای آن در نظر گرفته می شود و باید مشخص شود که چه زمانی تعهدات طرفین انجام می شود.

نماینده مردم اراکو در مجلس شورای اسلامی گفت: نشانه توافق خوب این است که آمریکایی ها دست از سیاست های ریاکارانه خود بردارند. اگر آمریکایی ها به تعهدات خود در قبال شورای امنیت سازمان ملل عمل کنند و ثابت کنند که دیگر به دنبال اسراف نیستند، می توان تجارت خوبی در وین به دست آورد.

یک معامله خوب بدون اراده برای حل مشکلات کارساز نخواهد بود

وی افزود: نشانه یک توافق خوب این است که آمریکایی ها سیاست زورگویی را کنار بگذارند و منطقی صحبت کنند. توافق در وین که تعهدات طرف های دیگر را روشن می کند، خوب است. یک معامله خوب باید بتواند چرخ های اقتصاد کشور را به حرکت درآورد، اما نباید منتظر احزاب سبز خارجی برای حل مشکلات مردم باشیم.

اسفاری در خاتمه افزود: بخشی از مشکلات و معضلات زندگی مردم در حال بازگشت به مشکلات داخلی است. اگر دولتمردان ما افراد توانمندی باشند و درد مردم را درک کنند و برای حل مشکلات مردم وقت پیدا کنند، وضعیت معیشتی مردم بهتر می شود. اگر توافق خوبی باشد، اما اراده ای برای حل مشکلات مردم در داخل نباشد و افراد نالایق در کار باشند، نتیجه خوبی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.