امام (ره) ایران را از چنگال دزدان و گرگ های درنده نجات داد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان امام جمعه گرگان با بیان اینکه خارجی ها ایران را طعمه خوشمزه خود می دانند، گفت: امام راحل و مردم انقلاب اسلامی ایران را از چنگ دزدان و گرگ های درنده نجات دادند.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه های سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار کرد: گناه در زندگی انسان گره هایی ایجاد می کند و باعث دوری انسان از خداوند می شود، بنابراین بعد از گناه باید به درگاه خداوند توبه کرد و استغفار کرد، باید به رابطه با او تکیه کرد. خدایا و اگر رابطه نامشخص بود باید با توبه این را اصلاح کند و مواظب باشد که در آینده این گناهان تکرار نشود.

رجب ماه استغفار را ماه استغفار دانست و افزود: روزه گرفتن در این ماه ثواب زیادی دارد و روز سوم رجب شهادت امام هادی (ع) است که به امام زمان (عج) و شیعیان سراسر جهان تسلیت می گوید. و امیدوارم پیروان خوبی از این امام باشیم.

امام جمعه گرگان با گرامیداشت دهه مبارک فجر خاطرنشان کرد: برخی به ویژه نسل سوم و چهارم انقلاب می پرسند که چرا انقلاب اسلامی و پاسخ به این سوال منوط به شناخت جایگاه ایران اسلامی است، ایران بسیار جغرافیایی است. مهم و حساس و با سه قاره اروپا، آفریقا و آسیا و دارای منابع و ظرفیت های بالایی است که این عوامل همواره در آرزوی استکبار و استکبار جهانی بوده اند و بیگانگان همواره آرزوی ایران را داشته اند، اما هدف آنها خدمت به مردم نبوده است. ایران را به عنوان یک تکه چربی ببینید.

نورمفیدی تاکید کرد: هیچ ایرانی مشتاقانه جرات نمی کند کشوری با این همه ظرفیت و امکانات باشد که برای بیگانگان و گرگ های جهانی چربی بخورد، هر ایرانی که به فکر کشورش باشد می خواهد مستقل باشد، این کشور را مدیریت کند و مواد خام استخراج کند. بهترین کار خود را انجام دهید و ثروت و کار بیافرینید.

قائم مقام ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه امام راحل و مردم ایران با انقلاب اسلامی دزدان را از کشورشان بیرون راندند، گفت: بیگانگان تصور نمی کردند ملتی مانند ایران بخواهد کشور را از کشور خارج کند. از دست آنهاست و اگر فقط این موفقیت انقلاب اسلامی را در نظر بگیریم، خواهیم دید که انقلاب اسلامی کار بزرگی انجام داده است.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات امروز کشور ناشی از بیگانگان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: دشمن به دنبال هر فرصتی برای بازگشت به ایران و بهره برداری از این غنیمت خوشمزه و امکانات بی شمار ایران است. منابع امیدوارم مشکلات کنونی به ویژه در حوزه اقتصادی و معیشتی با همکاری مردم و مسئولان حل شود.

امام جمعه گرگان نیز با تسلیت درگذشت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی یادآور شد: ایشان مردی بسیار والا و با اخلاق و با روحیه سالم و از علاقه مندان به امام زمان (عج) بودند و داشتند. یک تاریخ بسیار روشن و بزرگ
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.