رسوایی «مجمع روحانیون مبارز» با بیانیه ضدانقلابی‌اش آشکارتر شد/ شما حق طلبکار شدن ندارید

[ad_1]

ایسنا/ گلستان امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به بیانیه توهین آمیز و خوشحال کننده مجمع روحانیون مبارز درباره بسیاری از مشکلات کشور گفت: همنوایی این مجلس دشمن تاریخ سیاه آنها را سیاه تر و رسوایی آن را آشکارتر کرده است. ”

حجت الاسلام محمود ترابی امروز جمعه در خطبه های سیاسی و تقوای خود که خود و همگان را به تقوای الهی دعوت کرد، اظهار داشت: فرارسیدن ماه رجب باید مقدمات زمینه سازی برای ما و مقدمات این ماه باشد. از اعیاد خدا در حرم. ماه رمضان

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خود را برای پیروزی نهایی آماده می کرد، افزود: برای این منظور رهبر معظم انقلاب سه گام و سه دستور مهم را توصیه کردند. تمدن نوین اسلامی.» و اقدامات جهادی و انقلابی.

امام جماعت گنبدکاووس با تاکید بر اینکه امروز مردم ما در اوج امنیت هستند، تاکید کرد: امروز باید پرسید واقعا چه کسانی نگران امنیت فردا شب و هنگام خواب هستند؟ امروز خوش بینی مردم به آینده با دولت مردمی در گام دوم افزایش یافته و همه با امید بیشتر به سمت اهداف نظام با سرمایه کشور سردار دلها پیش می رویم.

امروز جوانان در محاصره جنگ شهوترانی قرار دارند

ترابی در ادامه با بیان لزوم عبرت گرفتن از 43 سال گذشته و تکرار نکردن اشتباهات خاطرنشان کرد: داده ها و الگوسازی های لازم باید از مسیر سختی که امروز در جایگاه رفیع کشور در منطقه به دست آورده ایم، باشد.

وی به تشریح مشکلات کشور در حفظ دین و تبلیغ دینی در کشور پرداخت و گفت: با جوانان و نوجوانان دهه 50 و 60.

امام جمعه گنبدکاووس با انتقاد از بی توجهی به جنگ سازماندهی شده آرایشگران سفارشی، لوازم آرایشی هدفمند، مانکن های ثابت و متحرک گفت: ریختن آب در هاون که اخیراً مجمع روحانیون مبارز و برخی از اعضای مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم بیانیه ای بود.

ترابی با بیان اینکه این افراد به نام توهین به امام راحل و جرات توهین به ایشان، گفت: شما که با سیاه نمایی و نادیده گرفتن امام و امام (ره) و راه شکوهمند نظام اسلامی تحلیل های آبکی ارائه می کنید، بدانید. رفتار شما صد در صد ضدانقلاب است و اگر کاخ سفید می خواست علیه مردم ایران بیانیه ای بدهد همین حرف را می زد.

شما غربی ها منشا همه مشکلات کشور خود هستید

وی با تاکید بر اینکه مجمع روحانیون مبارز می خواهد سرمایه و شرم از دست رفته خود را با پیوستن به دشمن بازگرداند، افزود: اگر امروز مشکلی در کشور وجود دارد، منشأ آن شما هستید، تحریم هایی که علیه آمریکا اعمال کرده اید. دولت ها و اگر ضعف در رهبری وجود دارد، در سه دوره آقای خاتمی، آقای رفسنجانی و آقای روحانی، شما با افشای وابستگی و نشستن با جورج سوروس و زانو زدن به شیوه غرب آمده اید. قبل از پادشاه کویت و عربستان سعودی.

امام جمعه گنبدکاووس روز جمعه با اشاره به اینکه هر جا نقصی باشد نام غربی های بومی به چشم می خورد، گفت: همان کسانی هستند که پیشگام استعفای روحیه انقلابی بودند و امروز حق طلبکار بودن را ندارند. چون خودشان بزرگترین بدهکار تاریخ به ملت هستند. شریف ایران اسلامی است که کورکورانه خواهد دید که آینده ایران روشن خواهد بود.

ترابی با تاکید بر اینکه شهادت مظلومانه نیروی انتظامی در شیراز بار دیگر ایراد قانونی استفاده از سلاح را آشکار کرده است، افزود: متاسفانه این امر به دلیل محدودیت پرسنل متعهد پلیس و رهاسازی سگ های ولگرد است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.