قالیباف: ستاد کل، اصلاحات قانون استفاده از سلاح را به مجلس ارائه کند

[ad_1]

رئیس مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت افسر ناجا – شهید علی اکبر رنجبر – در رویارویی با عاملان این حادثه، تاکید کرد: ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی باید «قانون بکارگیری» را اصلاح کنند. از سلاح ها”. برای افسران ناجا در اسرع وقت به مجلس برای رسیدگی و تصویب خارج از دستور.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در توییتر خود نوشت:

«شهادت مظلومانه دشمن وجدان شهید علی اکبر رنجبر در درگیری با متجاوزین دردناک و دلخراش است. امنيت جامعه و آسايش مردم جز با فراهم كردن زمينه اعمال اختيارات و قاطعيت پليس تأمين نخواهد شد.

ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در اسرع وقت اصلاحات مورد نیاز «قانون بکارگیری سلاح» برای افسران شجاع و جان برکف ناجا را تقدیم مجلس می کند تا از خارج مورد ارزیابی و تصویب قرار گیرد. سفارش.”

به گزارش ایسنا، به گفته سرهنگ کاووس محمدی – معاون فرهنگی و اجتماعی استانداری فارس – نیروی انتظامی عصر چهارشنبه از پاسگاه بیدزرد شیراز، پلیس در حین انجام ماموریت با متجاوزان برخورد کرد و ستوان علی اکبر رنجبر مورد اصابت گلوله (قامه) قرار گرفت و به شدت مجروح شد. در گلو قرار گرفت و به دلیل خونریزی شدید شکنجه شد. همسر همسر نیز در جریان این درگیری مجروح شد که به مرکز درمانی منتقل شد و ظاهراً حالش مساعد است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.