پیرموذن: دارو، پفک نیست که افزایش نجومی قیمت آن اهمیتی نداشته باشد

[ad_1]

این نماینده سابق مجلس با تاکید بر اینکه اقتصاد ایران و مردم ایران باید در اولویت عموم مردم و مسئولان باشد، تاکید کرد: نمایندگان مجلس باید با دولت همکاری کنند و از همه دیدگاه های علمی مختلف کارشناسان برای تصویب بودجه مورد نظر کشور بخواهند. .

کمال الدین پیرموذن در گفت وگو با ایسنا، عملکرد نمایندگان پارلمان اروپا در بررسی مجدد لایحه سال آینده را ارزیابی کرد و گفت: ملت می شنود.

وی با تاکید بر اینکه در صورت تصویب قطعی این موارد در سال آینده، فقرا و ثروتمندان ثروتمندتر خواهند شد، آن را در چنگال فقر و فساد قرار داد.

این نماینده سابق مجلس ادامه داد: اگر نام دارو، نهاده های دامی و کالاهای اساسی حذف شود، اقشار آسیب پذیر جامعه توان تحمل فشارهای زندگی را ندارند. بی شک با تعامل صادقانه با دنیا و رشد ثروت ملی و صادرات و اقتصاد مولد می توان اقتصاد بیمار کشور را عاقلانه اداره کرد.

پیرموذن با بیان اینکه دارو ابری نیست که به دلیل افزایش نجومی قیمت آن اهمیتی نداشته باشد به هیچ وجه اجازه ندهید چنین وضعیتی پیش بیاید.

وی افزود: امیدوارم نمایندگان ملت بدون توجه به شعارها، با تدبیر و با قدردانی از ارتباط موثر با دنیا و ارتقای ثروت ملی به عدالت ملت دست یابند. همانطور که اقتصادهای مولد آلمان و ژاپن از خرابه های جنگ بیرون آمدند و در قدردانی از اقتصاد مولد و رفاه رشد کردند.

این نماینده سابق مجلس در پایان ابراز امیدواری کرد: اگر چنین کنیم، ایران رشید اسلامی نیز با بها دادن به اقتصاد مولد و رشد اقتصادی شاهد افزایش کیفیت زندگی ایرانیان خواهد بود. بنابراین نمایندگان باید با همکاری دولت و با تشکیل کلیه نظرات مختلف علمی کارشناسان، بودجه مورد نظر ملت را تصویب کنند. امروز اقتصاد ایران و ایران باید در اولویت عموم مردم باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.