حدادی: مردم باید در اولین فرصت نوبت سوم واکسن را دریافت کنند

[ad_1]

عضو کمیسیون امور داخلی و شورای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مهمترین مولفه کنترل موج ششم کرونا اولا تکمیل فرآیند واکسیناسیون و ثانیا رعایت فردی است. پروتکل ها

علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به موج ششم کرونا در کشور و لزوم توجه به پروتکل های بهداشتی، اظهار کرد: واکسیناسیون خود را تکمیل کنند زیرا شیوع این ویروس بسیار زیاد است و تعداد زیادی از افراد از نزدیک به آن مبتلا می شوند. تماس با ویروس

وی با بیان اینکه نیاز به نوبت سوم واکسن است و همه مردم باید به واکسیناسیون به عنوان اولویت اول نگاه کنند، ادامه داد: این واکسن در بدن آنها ضعیف تر عمل می کند.

عادی سازی Emicron ممنوع است

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از عادی سازی بیماری خودداری شود زیرا عادی سازی موجب کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی جامعه می شود. رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی در پیشگیری ضروری است.

حدادی بیان کرد: با توجه به افزایش مرگ و میر و بیماری، هم دست اندرکاران حوزه سلامت و هم مردم باید توجه ویژه ای به وضعیت داشته باشند. مرکز ملی تاج گذاری نیز باید در اسرع وقت با رعایت شرایط اقدامات لازم را انجام دهد.

وی در خاتمه تاکید کرد: مهمترین مولفه برای کنترل موج کرونا در درجه اول پایان دادن به واکسیناسیون و در درجه دوم رعایت پروتکل های بهداشتی است که تنها در این صورت می توان با کمترین آسیب بر این موج بیماری غلبه کرد. .

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.