مسئولان برای خدمت / برپایی اردوگاه های محرومیت زدایی در وشمگیر و انبارالوم باید عضو شورا شوند.

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان با اشاره به اینکه قبل از انقلاب مردم برای دریافت خدمات کوچک و حداقلی مجبور بودند در صف های طولانی بایستند، گفت: امروز مدیران باید برای خدمت در عرصه و میدان تلاش کنند. ”

علی محمد زنگنه هنگام تحویل 8 هزار و 527 سند توقیف شده توسط خاندان پهلوی با اشاره به اینکه مراسم امروز خود نماد و نمونه بارز تفاوت فاحش قبل و بعد از انقلاب است، گفت: در دوران قبل از انقلاب منحوس شد. رژیم پهلوی بتواند خدمات دریافت کند اما امروز این مدیران هستند که به مردم خدمات می دهند.

استاندار گلستان که از اقدامات بی نظیر بنیاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان مرزی و کمتر توسعه یافته مراوه تپه تقدیر می کند، افزود: مهمترین اقدام این مجموعه در این شهرستان، بهره مندی از مزایای آن است. توانایی و مشارکت مردم».

وی با تاکید بر اینکه بیشتر کارهای خیری که با قدرت شروع شد اما به پایان نرسید ناشی از بی توجهی به مشارکت مردم بود، خاطرنشان کرد: در مجموع حتی می توان گفت که امام فقید به دلیل مشارکت مردم در این امر بزرگ است. آنها توانستند این انقلاب باشکوه را به وجود آورند.

استاندار گلستان با اشاره به رئیس بنیاد مستضعفان برای اهدای سریع اسناد اموال غصبی به خاندان منحوس پهلوی گفت: همچنین جلوگیری کنید.

زنگنه با اشاره به سکونت بیشتر ساکنان استان گلستان در روستاها گفت: یکی دیگر از برنامه های استان گلستان در حوزه بنیاد علوی راه اندازی کمپ محرومیت زدایی در منطقه وشمگیر و انبارالوم خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.