نماینده بهشهر: کرونا شوخی ندارد/ مردم در اولین فرصت واکسینه شوند

[ad_1]

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر با تاج معمولی برخورد کنیم با ما عادی برخورد می کند و خیلی راحت جان انسان ها را می گیرد.

غلامرز شریعتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز موج ششم کرونا و لزوم رعایت پروتکل های پزشکی، گفت: همانطور که تجربه نشان داده است، ویروس کرونا شوخی ندارد. اگر با این بیماری عادی برخورد کنیم، درمان عادی با ما می شود و خیلی راحت جان انسان ها را می گیرد. ما شاهد بودیم که در ماه‌های اخیر با رعایت دقیق پروتکل‌ها و بحث واکسیناسیون وضعیت بهتر شده و حتی کمتر از 20 مورد فوتی داشته‌اند.

وی افزود: متأسفانه حزب آمیکرون با کم توجهی وارد کشور شده و در حالت عادی شاهد هستیم که تعداد کشته شدگان مجدداً از 100 نفر گذشته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، می توانیم دوباره به 400 تا 500 فوت در روز برسیم. اول از همه، پروتکل های بهداشتی باید به شدت رعایت شود. واکسیناسیون نیز نقش موثری در کنترل این بیماری دارد.

پروتکل های پزشکی را به دقت دنبال کنید

نماینده مردم بهشهر به مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در اولین فرصت نوبت سوم واکسن را دریافت کنند. افرادی که مزایای قبلی دریافت نکرده اند باید در اسرع وقت اقدام کنند. آمار نشان می دهد افرادی که واکسینه شده اند نیز در صورت تزریق واکسن عوارض کمتری دارند. تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون می توان با کمترین آسیب بر این موج غلبه کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.