رئیس کل دادگستری استان تهران: فضا از زندان های تهران خارج شود

[ad_1]

رئیس کل دادگستری استان تهران: فضا از زندان های تهران خارج شود

علی القاصیمهر در حاشیه حضور در اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران گفت: این روزها یادآور پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است؛ این روزها یادآور پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است. انقلابی که با آمدن حضرت امام (ره) به وجود آمد و همه ظلم ها از این کشور ریشه کن شد و احکام نورانی اسلام و دین خدا بر این کشور تحمیل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و رسانه قاضی کل استان تهران، القاصی مهر با یادآوری اهداف زندانبانی در جمهوری اسلامی گفت: اصالت زندانبانی در نظام ماست. با کشورهای دیگر متفاوت است. .
رئیس کل دادگستری تهران افزود: سیاست ها و برنامه های مدیران محترم قوه قضائیه بر اساس آموزه ها و فلسفه اسلام و توجه به کرامت و عزت نفس انسان بوده و در این سال ها شاهد یک دوره تکاملی در زندان بوده ایم. و نگهبانان زندان.”
القاصی مهر با تاکید بر اینکه: سازه های فضایی باید از زندان های تهران دور نگه داشته شوند، گفت: هر چه ورود و مراقبت در دستگاه قضایی و زندان ها بیشتر باشد، می تواند آسیب ها و تهدیدات دشمن را به طور قطعی کنترل کند.
وی تاکید کرد: مبنای بازگشت افراد گناهکار طبق قانون از طریق اصلاح و تربیت در جامعه در سرفصل های قوه قضاییه قابل مشاهده است.
یکی از اعضای شورای عالی قضایی گفت: رویکرد قوه قضائیه در زندانبانی صرفه جویی است و این نگاه در تمام سطوح حاکمیتی و قوه قضائیه قابل مشاهده است و نگاه علمی و انسانی به این موضوع بسیار موثر و می تواند باشد. دستیابی به اهداف عالی Slow Operation
القاصی مهر با قدردانی از حمایت های قوه قضائیه گفت: در این دوران تحول، ریاست محترم قوه قضائیه همواره نگاهی عمیق، همه جانبه و کاملا اصلاحی و تربیتی به زندان و زندانبان دارند.
رئیس کل دادگستری استان تهران با تاکید بر حمایت از توسعه زندانبانی در دوره جدید گفت: “
اجازه دهید زندانیان به عنوان آخرین چاره وارد زندان شوند
وی تاکید کرد: دسترسی به زندان ها باید کنترل شود تا زندان آخرین نقطه و راه حل باشد. باید طوری مدیریت کرد که آدمی را به زندان نبرند.
رئیس کل دادگستری تهران گفت: در قوه قضائیه تلاش کرده ایم که بازدید قضات از زندان ها نگاه آنها را نسبت به زندان و زندانی تغییر دهد تا شاهد تغییر نگاه آنها باشیم.
القاسمهر گفت: باید سازه های فضایی از زندان های تهران حذف شود. علاوه بر افزایش دخالت و نظارت ما در دستگاه قضایی و زندان ها، قطعاً می تواند آسیب ها و تهدیدات دشمن را کنترل کند.
وی اذعان داشت: یکی از نقاط کانونی دشمن محیط زندان های تهران به ویژه بازداشتگاه اوین است که باید با تدبیر و دقت به سازمان زندان ها کمک کرد.
آقای قاسمهر به این نتیجه رسید که امور زندانیان باید به‌ویژه برای یافتن دلیلی برای بازداشت طولانی‌مدت تحت نظارت دقیق قرار گیرد.
وی گفت: یکی از اولویت ها حساسیت نسبت به زندانیان و متهمانی است که در روند رسیدگی و بازداشت با تاخیر مواجه شده اند و خود زندان نیز باید در این زمینه چالش برانگیز باشد.
وی افزود: شبکه های شورشی مدام در حال تحریک محوطه زندانبانی هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.