دو پهپاد جدید به ناوگان نیروها اضافه شد

[ad_1]

با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر خواجه فرد مدیرکل دفاعی وزارت دفاع و جمعی از مسئولان نیروهای مسلح، دستاوردهای این سازمان در حوزه به اصطلاح پهپادها کشف شده است.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در جمع دانشمند پهپاد سازمان صنایع هوایی، دکتر محسن فخری زاده در سخنانی گفت: بی شک صنعت پهپاد یکی از قابل اعتمادترین نقاط در افزایش اقتدار و دفاع از نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه قریب به 4 دهه از شکل گیری این صنعت بومی در مجموعه صنایع هوایی وزارت دفاع می گذرد، بیان کرد: امروز در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا پایتخت امام خامنه ای) و تلاش کارکنان و دانشمندان صنعت هوانوردی شاهد تبلور و شکوفایی صنعت پهپاد و ظهور موفقیت های عملیاتی جدید در این مجموعه است.

وزیر دفاع و نیروهای مسلح با بیان اینکه پهپاد یکی از ارکان کلیدی توان عملیاتی و عملیاتی نیروهای مسلح فراتر از جمهوری اسلامی است، گفت: در این راستا راه درازی برای رسیدن به اوج توان داریم. اعتلای صنعت و عرضه محصولات جدید با اتکال به خداوند متعال و با تدبیر و اراده و تلاش روزافزون.

دو پهپاد جدید به ناوگان نیروها اضافه شد

سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی با توجه به روندهای جهانی و درگیری های منطقه ای و همچنین نسل های مختلف تسلیحات و تجهیزات، افزود: غیر قابل انکار است و این محصول استراتژیک به عنوان یکی از سیستم های اصلی در تمامی صحنه های زمینی، هوا، دریا و … نقشی کاربردی و کلیدی دارد.

وزیر دفاع و نیروهای مسلح با اشاره به پهپادهای پیشرفته ارائه شده در نمایشگاه دستاوردهای پهپاد، گفت: ورود به تولید نسل های بسیار پیشرفته پهپاد سنگ بنای عزم، اراده و ایمان وزارت دفاع است. و حمایت از نیروهای مسلح و تحقق شعار “ما می توانیم”.

وی با قدردانی از دانشمندان و کارکنان صنعت دفاعی، شبکه های همکار و همه کسانی که در این موفقیت بزرگ ملی سهیم بوده اند، گفت: انتظارات صنعت پهپاد، توانمندی ها و ماموریت های آن فراتر از آنچه تاکنون به دست آمده است است. در حال حاضر قصد داریم با توسعه توانمندی ها، نوع ماموریت و تنوع استفاده از پهپاد در نیروهای مسلح و کشورهای دوست، این محصول بسیار استراتژیک و قابل اعتماد را به عنوان یکی از ارکان مهم دفاع هوشمند، برتر و قابل اعتماد در جبهه های مختلف کشور توسعه دهیم. .

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.