خرید-مشخصات-و-نحوه-ساخت-کانکس

خرید مشخصات و نحوه ساخت کانکس
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

عملکرد بعضی از سنسورها مانند ترموکوپل ها و فشار سنج ها به منزله چشم سردخانه محسوب میشود و باید از برند های با کیفیت انتخاب شود. با توجه به بازارهای داخلی و خارجی می توان انتخاب های متعددی در این زمینه داشت. 1. طراحی سوله در ساخت سردخانه به گونه ای انجام شود که میزان زاویه تابش نور با دیواره های آن به حداقل ممکن برسد. است. از برندهای معروف بازار ایران در زمینه ساخت تجهیزات خط مایع می توان به کستل، پن و دانفوس اشاره کرد. تجهیزات خط مایع سردخانه شامل شیر برقی، شیر دستی، شیر یکطرفه، درایر، سایدگلاس، شیر انبساط و.. شامل گاز های مبرد, شیرهای فشار (LP HP) ,آکومولاتور و سنسور های فشار سنج و ترموکوپل ها می باشند. اگر از لحاظ علمی کار کمپرسور سردخانه را بررسی کنیم پی میبریم که کمپرسور سردخانه، گاز عبوری اوپراتور گه حامل گرما است را میمکد و با متراکم کردن آن از دما و فشار پایین، به دما و فشار بالا تبدیل میکند. سردخانه های آمونیاکی میوه از راندمان بالایی برخوردار می باشند و آنها را به صورت صنعتی و در ابعاد بزرگ طراحی و اجرا می نمایند این سردخانه ها معمولا دارای سالن های متفاوتی می باشند تا بتوانیم دما و رطوبت هر سالن را به صورت مجزا کنترل نماییم و میوه های مختلفی را در سردخانه نگهداری نماییم.

ساخت سردخانه میوه

از این رو بهره گیری از خدمات یک گروه متخصص در حوزه صنایع برودتی هم در مرحله طراحی و راه اندازی و هم جهت سرویس و نگهداری برای کاهش هزینه های استهلاک و پیشگیری از مشکلات فنی حاد از اهمیت بالایی برخوردار است. این سازه ها بایستی در مرکز منطقه تولید احداث شوند تا بتوان به راحتی در این نوع سازه ها رفت و آمد داشت.زمین سردخانه بایستی از استحکام خوبی برخوردار باشد تا آب در سطح آن جمع نشود. برآورد هزینه ساخت سردخانه به پارامتر های مختلفی نظیر زمین احداث، ابعاد سردخانه، تناژ، نوع تجهیزات مورد استفاده و … به طور کلی هزینه ساخت اتاق و درب در سرخانه های کوچک بالا صفری و زیر صفری حدود 30% از قیمت کل، قسمت یونیت و موتورآلات حدود 55% از قیمت کل و مابقی حدود 15% مربوط هزینه نصب می باشد. برای سردخانه های زیر صفر کوچک از سیستم تبرید فریونی و برای سردخانه های زیر صفر بزرگ از آمونیاک استفاده می شود. ابعاد سردخانه زیر صفر متحرک بسیار کوچک می باشد و دارای قابلیت حمل آسان می باشد. سردخانه صنعتی دو مداره یک سردخانه دو کاره می باشد که هم می توان برای نگهداری محصولات در دمای بالای صفر و هم برای دمای زیر صفر استفاده نمود.

هزینه ساخت سردخانه

اولین نوع از این دستگاه را میتوان دستگاههای مورد استفاده برای میوه و لبنیات در نظر گرفت. مقاومت چه نوع پوششی برای شرایط جغرافیایی مختلف مناسب تر است ؟ احداث سردخانه مانند هر فعالیت اقتصادی دیگر تابع شرایط مختلفی از جمله شناخت بازار و مدیریت درست می باشد. مدیریت صحیح، آشنایی به بازار و داشتن ارتباطات با تولیدکنندگان عمیقا بر سوددهی یک فعالیت اقتصادی بخصوص سردخانه تاثیر می گذارد. در صورتی که بخواهیم شیرینی های آماده مصرف را درون سردخانه بالای صفر نگهداری کنیم, بهتر است از یک لایه محافظ برای شیرینی ها استفاده کنیم, زیرا در صورت مجاورت شیرینیها با هوا رطوبت خامه از شیرینی گرفته میشود و محصول نهایی بیکیفیت میشود و دیگر خامه آن کیفیت اولیه را نخواهد داشت . و افزایش ماندگاری محصولات وهمچنین به منظورافزایش کیفیت انها برای عرضه محصول به بازار ، بسیار کاربردی بوده و از جمله سود اورترین شغل ها محسوب می شود . به طور کلی انتخاب درست و اصولی تجهیزات یاد شده باعث افزایش راندمان و کاهش توقفات می گردد. همان طور که ذکر شدن وظیفه تونل انجماد، انجماد خیلی سریع محصول است. برندهای مختلفی از تابلو برق سردخانه در بازار موجود هست که معروف ترین آن برند دانفوس است.

چرا سرویس و نگهداری سردخانه مهم است؟

همچنین سیستم برق سردخانه، باید بدون نقص و ایمن باشد تا همواره از کارکرد صحیح تمام تجهیزات، اطمینان حاصل گردد. در ساخت تابلو برق سردخانه عوامل مهمی چون ولتاژ شبکه, توان الکترو موتور و ظرفیت سردخانه مورد لحاظ قرار میگیرد. علاوه بر این می توان از اواپراتور ها و کندانسور های کوچکتری استفاده کرد که باعث صرفه جویی در ساخت سردخانه می شود. 4. در مناطقی که رانش زمین وجود دارد مانند استانهای شمالی حتما باید از سیمان تیپ 3 که مقاومت بالایی دارد استفاده شود. بستگی دارد. با توجه به وضعیت ناپایدار بازار ایران و وجود تورم بالا در اقتصاد، ارائه یک قیمت مشخص و ثابت برای سردخانه مانند هر حوزه کاری و صنعتی دیگر، دشوار هست. کف بتونی می تواند به روش های مختلفی ساخته و نصب شود، و مطابقت کف بتونی سردخانه با محل و هدف تأسیسات بسیار مهم است. چرا سرویس و نگهداری سردخانه مهم است؟ مثلا پرتقال را به مدت زمان چهل و پنج تا هشتاد روز می شود در محدوده ی دمایی پنج تا هفت درجه ی سانتی گراد نگهداری کنیم اما محدوده ی دمایی برای نگهداری توت فرنگی باید بین صفر تا دو درجه ی سانتی گراد باشد. نرخ مصوب تعرفه نگهداری خدمات سردخانهای میوه و ترهبار برای اقلام مختلف بین 12.550 تا 22.143 ریال است. C on tent h᠎as been cre ated ​wi th the help of GSA Content G en erator D em ov er sion!

ساخت سردخانه زیر صفر

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت هزینه ساخت سردخانه خرما.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.