خرید-هزینه-ساخت-و-راه-اندازی-سردخانه-چقدر-است؟

خرید هزینه ساخت و راه اندازی سردخانه چقدر است؟
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

به شکلی که انبار یا ساختمانی برای طراحی سردخانه ساخته شده، سپس تجهیزات لازم برای ساخت سردخانه در اتاقکی جدا نصب میشود؛ که این تجهیزات در کنار هم وظیفۀ کاهش دما را در انبار یا ساختمان احداث شده برعهده خواهند داشت. با نگهداری محصولات کشاورزی در سردخانه ها حفظ کیفیت محصول در زمان طولانی تر امکان پذیر شد از مزایای دیگر احداث سردخانه ها کنترل قیمت بازار است. ۳ـ تامین امکانات و بودجه: برای شروع به کار زمین محل احداث و بودجه تامین امکانات شرط اصلی است. زمان نگهداری مواد غذایی از یک روز شروع می شود و تا دو هفته می تواند ادامه داشته باشد. تجهیزاتی که در داخل سردخانه ها استفاده می شود در سردخانه های متحرک و ثابت یکسان می باشد و تنها تفاوتی که این دو سردخانه با یکدیگر دارند خاصیت متحرک و ثابت بودن آنها می باشد. شرکت آوا سرمایش با بیش از 14 سال سابقه در ساخت سردخانه های ثابت و متحرک و محاسبه سردخانه آماده ی ارائه خدمات خود در تهران و تمام نقاط کشور می باشد. براساس حجم و ابعاد، سردخانهها به سردخانههای اتاقی، کانکسی، متحرک و سردخانههای صنعتی تقسیم میشوند. امروزه استفاده از سردخانهها در صنایع مختلف و بهویژه صنایع غذایی و ذخیره و نگهداری محصولات کشاورزی گسترش یافته است. This has be​en gen er at᠎ed by GSA C᠎on tent  Generator ​DEMO.

شیر انبساط که میتواند از نوع ترموستاتیک یا برقی باشد.

سردخانهها به دو رنج دمایی بالای صفر و زیر صفر درجه تقسیم میشوند که بسته به نیاز میتواند دو مداره هم ایجاد شود. سردخانه از لحاظ دمای کاری به دو نوع کلی سردخانههای بالای صفر و سردخانه زیرصفر تقسیم میشوند. این موارد میتواند مقدار زمین مورد نیاز برای ساخت سرد خانه باشد، نوع سردخانه ای که میتواند کوچک یا بزرگ و متوسط باشد و یا اینکه سرد خانه زیر صفر باشد یا بالای صفر. محدوده دمایی سردخانههای زیر صفر میتواند بین منفی ۵ تا منفی ۴۵ درجه باشد. شیر انبساط که میتواند از نوع ترموستاتیک یا برقی باشد. افرادی که قصد خرید دارند، باید به یک سری از نکات توجه ویژه داشته باشند. به همین دلیل راهاندازی آن نیاز به دقت و هدفگذاریهای دقیق دارد تا در نهایت یک پروژه صحیح با راندمان بالا و هزینه نگهداری و تعمیرات پایین با توجه به میزان سرمایه گذاری سرمایهگذار اجرا شود. با مراجعه به کاتالوگ سازندگان، معمولا یک ضریب تصحیح با توجه به شرایط اب و هوایی و نوع مبرد و میزان ∆ T بهدست میآید.با استفاده از این ضریب تصحیح بار برودتی نامی اواپراتور بهدست میآید و اواپراتور انتخاب میشود. • سازگاری با محیط زیست : هفتاد درصد از هوایی که در اطرافمان وجود دارد را گاز نیتروژن تشکیل داده است. C ontent has been g᠎en᠎er᠎at​ed with t he help ᠎of GSA C onte᠎nt᠎ Gen er ator  D emov ersi​on.

این سردخانه ها بنا به سفارش خریدار ابعاد و ویژگیهای کامل متفاوتی خواهند داشت که در ادامه توضیح داده می شوند. یکی از مهمترین عایق هایی که برای ساخت محفظه کانتینر مورد استفاده می باشد، ساندویچ پانل است؛ ساندویچ پانل دارای کیفیت بسیار خوب و در عین حال وزن بسیار سبکی می باشد که افراد میتوانند با استفاده از آن دمای خنکی در کانتینر به وجود آورند. شرکت های مختلفی که در زمینه ساخت کانتینر سردخانه ای اقدام می نمایند، باید سعی کنند تا با استفاده بهترین عایق ها برای یک کانتینر، کیفیت کانتینر خود را بالا ببرند و کانتینری بسازند که سال های سال برای آن ها کار نماید. استفاده از سردخانه کانکسی یا سردخانه کانتینری محدود به حمل و نقل دریایی و سکوهای نفتی نبوده و از آن میتوان در محلهایی که نیاز به جابهجایی مداوم سردخانه راست نیز استفاده کرد. گاهی با دفنکردن بعضی از محصولات غذایی در زیر خاک یا حتی انبارکردن این محصولات در سردابهها و استفاده از سرمای برف و یخ هایی که در طبیعت یافت میشد از کارهایی بود که در این رابطه میتوان به آنها اشاره کرد. با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا بفهمید که گزینه های ذخیره سازی(اجاره سردخانه )کدام برای شما بهتر است.

نحوه ساخت سردخانه

شیوه ساخت این سردخانه ها به صورتی است که اول اتاقی را در نظر می گیریم، اقدام به نصب عایق های ساندویچ پانل در قسمت داخلی آن می کنیم، در بعضی موارد تنها از عایق های ساندویچ پانل برای ساخت دیواره کلی آن استفاده می شود. این هزینه ساخت شامل هزینه خرید تجهیزات، عایق بندی و برپاکردن یک کانتینر سردخانه ای می باشد. علاوه بر این ، قیمت پایین و راندمان عملیاتی صنایع بسته بندی گوشت و لبنیات نیز تأثیر دارد. طبیعتا شیوه کار همه سردخانه ها بر اساس عایق بندی است. این محیط ها توسط چوب نی یا خاک اره عایق میشدند تا بتوان در تابستان هم یخ مورد نیاز برای نگهداری موارد غذایی را داشته باشند. توصیه ما به افراد این است که در زمان انتخاب انواع عایق، بهترین نوع عایق را انتخاب نمایید. موارد مهمی که در ساخت سردخانه باید رعایت کنیم، همانطور که در متن گفته شد انتخاب مکان کناسب برای ساخت سردخانه است.

قیمت ساخت سردخانه

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از هزینه ساخت سردخانه زیر صفر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.