خرید-همچنین-دوام-وکارایی-خوبی-نیز-دارد

خرید همچنین دوام وکارایی خوبی نیز دارد
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

همچنین سردخانه ها، بر حسب دمای نگهداری فرآورده های غذایی، در حالت کلی به دو دسته سردخانه های زیر صفر و بالای صفر تقسیم می شوند، که در بخش های فوق تا حدی به این موضوع پرداخته شد. زیرا سردخانه هایی که در محیط های جغرافیایی مختلف ساخته می شوند، هر یک از شرایط ساخت متفاوتی برخوردار هستند. می توان انواع سردخانه ها و تونل انجماد ساخته شده را در ابعاد و سایزهای مختلف تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد. بدون تردید تمام شرکت های سازنده سردخانه های ثابت و متغیر و تونل انجماد، نیاز دارند تا بهترین تجهیزات را برای ساخت سردخانه ها به کار ببرند. لازم به ذکر است که ساندویچ پنل های سقفی از لحاظ ضخامت نسبت به پنل های دیواری ضخامت بیشتری دارند. ذخیرهسازی محصولات و تولیدات برای صنایع مختلف از غذایی گرفته تا دارویی، لازم و ضروری است، این امر هر تولیدکنندهای را به ساخت سردخانه مناسب ترغیب میکند. معمولا زمانی که یک محصول را وارد سردخانه می کنند، چون اختلاف دمای محصول با سردخانه زیاد است، سیستم گردش هوا را روی دور تند قرار می دهند تا زمانی که دمای محصول و دما محیط، به کمترین اختلاف ممکن خود، برسند.

قیمت ساخت سردخانه

برای اینکه در زمان قطع شدن برق سردخانه از کار نیافتد و همچنان در حال کار باشد، باید در ساخت سوله سرد سردخانه از ژنراتورهایی با توان ۴۸۰ کیلو وات برق استفاده کرد، تا در هنگام قطعی برق وارد مدار شده و سردخانه در حال کار باشد، اما اگر در سوله سردخانه از ژنراتور استفاده نشود ممکن است نوسانات دما محصولات موجود در سردخانه را فاسد کند. برای بهتر تنظیم نمودن دمای این سوله، نیاز است که سردخانه به سیستم نشان دهنده دما به نام ترموگراف مجهز باشند. در طراحی سوله، نوع کاربری سوله بسیار مهم است. بدین منظور قرار دادن کمپرسور در قسمت شمالی سردخانه بهترین گزینه است. بعد از نصب درب می بایست تمامی فواصل و درزهای موجود به صورت اصولی به وسیله فوم تزریقی و عایق های پلیمری به طور کامل ایزولاسیون و عایق بندی گردد؛ تا بدین شکل از هدر رفتن سرمای تولید شده به وسیله سیستم برودتی تا جایی ممکن جلوگیری شود. در پروسه ساخت سردخانه متحرک، درب دستگاه نیز به وسیله ساندویچ پانل عایق بندی شده و از جنس جنس پلی یورتان طراحی و تولید می شود.

ساخت سردخانه زیر صفر

در واقع درب و کیفیت آن تاثیر قابل توجهی در حفظ سرمایش و برودت تولید شده دارد؛ را از این رو در طراحی و ساخت آن نهایت اصول و استاندارد های در نظر گرفته شود. زیرا این یک مرحله بسیار حساس و مهم است که با دانش کامل باید توسط تولید کنندگان آن صورت گیرد. استفاده از این نوع بدنه به دلیل مقاومت و طول عمر بالای آن جزوی از استانداردهای جهانی تولید سردخانه ها می باشد . بنا به طراحی نوع و برند شیرآلات و کنترل آلاتی که در ساخت سردخانه مورد استفاده قرار می گیرند در بهای تمام شده سردخانه مؤثر می باشد. این که چه نوع سردخانه ای را باید در کدام منطقه ساخت، مسئله مهم دیگری است که باید به آن توجه شود. جهت اطمینان از ایجاد سرمایش لازم در سردخانه و عدم فساد مواد غذایی، تجهیزات برودتی باید متناسب با تناژ سردخانه انتخاب شده و بطور مرتب، توسط مسئول فنی، مورد بازدید و بررسی، قرار بگیرند. لازم است برای ساخت سردخانه ثابت و سردخانه متحرک برخی نکات مهم رعایت شود.  Con᠎te nt h as been cre᠎ated by GSA  Content Gener at​or Demov ersi on!

شیر جزو مواد غذایی مهم در جدول غذایی بوده و پایه ی تهیه ی بسیاری از مواد غذایی دیگر است. این امر برای جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار مهم بوده و همچنین موجب می شود سردخانه از حمله آفات در امان بماند. علاوه بر موارد ذکر شده، چنانچه از قفس های طبقاتی بهره گیری کنید، ظرفیت سردخانه متحرک به میزان زیادی افزایش می یابد که در این حالت محدودیت برای انبار کردن و نگهداری مواد غذایی به حداقل رسیده و شما می توانید تمامی ظرفیت بهره گیری کنید. بنابراین شاید در این گونه موارد بهترین گزینه استفاده از سوله های پیش ساخته و یا سوله های آماده باشد که می توان سوله های آماده را با ایجاد تغییراتی در آن ها به سوله های سردخانه ای تبدیل نمود. اگر قرار باشد که از سوله سردخانه ای برای دمای زیر صفر درجه استفاده شود باید طراحی سردخانه هم با آن مطابقت داشته باشد و چنانچه از سردخانه های بالای صفر درجه برای اینگونه موارد استفاده گردد، فشار وارده به کمپرسورهای سرد کننده موجب خسارت خواهد شد؛ چرا که کمپرسورها مجبورند با توان بالاتری کار کرده و زودتر فرسوده می شوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.