200 مددجوی زندان لرستان در حال اقامه نماز هستند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان رئیس اداره فرهنگی تربیتی اداره کل زندان های لرستان از اجرای مراسم معنوی اعتکاف در زندان های استان خبر داد و بیان کرد: 200 مددجوی زندان های لرستان در برنامه معنوی اعتکاف شرکت می کنند.

مجتبی روشن پور در گفت وگو با ایسنا، از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در زندان های استان خبر داد و گفت: 200 مددجوی زندان استان لرستان در برنامه معنوی اعتکاف شرکت می کنند.

وی افزود: این مراسم در سال های گذشته در سطح مساجد شهرستان و منحصراً برای مددجویان زندان برگزار می شد و امسال نیز با توجه به وضعیت استان تاج سرخ مراسم اعتکاف در سطح نمازخانه زندان برگزار می شود. “

روشن پور با بیان اینکه مددجویان زندان سه نوبت واکس کرونا دریافت کرده اند و تلاش ما بر این بوده که این مراسم با رعایت تشریفات ستادی و پروتکل های پزشکی برگزار شود، افزود: نمایندگان زندان لرستان و چند تن از مدیران استانی در بند نسوان زندان مرکزی خرم آباد نگهداری می شوند. .

وی به عنوان یکی از برنامه های زندان های لرستان به مناسبت میلاد امام علی (ع) برگزاری محافل جزء خوانی قرآن، برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع امام علی (ع) را برشمرد و گفت: می شود.

رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای لرستان در خاتمه یادآور شد: بیشترین آمار زندانیان در زندانهای لرستان مربوط به دو زندان مرکزی چرم آباد و بروجرد است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.