آخرین وضعیت بررسی طرح های تغییر روش سهمیه بندی و قیمت گذاری حامل های انرژی

[ad_1]

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هنوز کمیته مشترک کارشناسی بین دولت، مجلس و بخش خصوصی برای بررسی کارکردها و آثار طرح های پیشنهادی برای تغییر سهمیه بندی و قیمت انرژی تشکیل نشده است. هستند.

فریدون عباسی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بررسی طرح های سهمیه بندی بنزین در کمیسیون انرژی اظهار کرد: موضوعاتی که از ابتدای مجلس یازدهم در این خصوص مطرح شده در کمیسیون نفت در حال بررسی است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: یکی از این طرح ها طرح وان بود که سال گذشته مطرح شد و من به عنوان کارشناس در مورد این طرح سوالاتی را مطرح کردم و از کارخانه داری خواستم که من را قانع کند و اکنون در حال کار هستند. در آن طرح

وی با بیان اینکه هنوز کمیته کارشناسی مشترکی بین دولت، مجلس و بخش خصوصی برای بررسی کارشناسی پروژه های پیشنهادی در خصوص سهمیه بندی حامل های انرژی و قیمت گذاری آنها تشکیل نشده است، گفت: این کمیسیون در نظر گرفته است، اما تاکنون هیچ گونه بررسی نشده است. اجماع حاصل شده است که با کار یک متخصص دقیق به نتیجه قطعی می رسد.

کار جزیره ای در این زمینه به نتیجه مطلوب نخواهد رسید

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت نفت و دولت به طور ناگهانی طرح پایلوت سهمیه بندی بنزین را آغاز کرده اند، تصریح کرد: اگر به صورت جزیره ای در منطقه فعالیت می کند نیاز به بررسی تخصصی دارد.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس محل مناسبی برای بررسی این موضوعات است و هرگونه تغییر در نحوه سهمیه بندی یا قیمت گذاری پس از کار کارشناسی بهتر است با موافقت مجلس همراه باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.