به لطف نظارت کامل و اشراف اطلاعاتی هوشمند، امنیت پایدار و مطلوب در خلیج شمالی برقرار است.

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از نیروی دریایی سپاه گفت: با رصد کامل و اشراف هوشمندانه اطلاعاتی بر اوضاع شمال خلیج فارس، امنیت پایدار و مطلوبی در منطقه برقرار شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از گزارش سپاه، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس، آمادگی رزمی و توان رزمی واحدهای شناور، موشکی، جنگلی و پهپادی را از نزدیک زیر نظر گرفت. افزایش توان رزمی

فرمانده کل سپاه گفت: هدف از ادامه این بازدیدها و رصد عینی وضعیت نیروهای مستقر در منطقه شمال خلیج فارس بررسی آخرین وضعیت آموزش رزمی و ابراز وفاداری به رزمندگان نیروی دریایی ارتش در منطقه سوم نیروی دریایی سپاه است.

دریادار تنگسیری گفت: بحمدالله بررسی های میدانی وجود روحیه غیرت دینی، رشادت و رشادت نیروها و آمادگی کامل سیستم های عامل و تجهیزات در تمامی موقعیت های رزمی اولیه در دریا را نشان می دهد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اعلام سطح مثبت آمادگی برای دفاع از مرزهای آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان گفت: با رصد کامل و اشراف اطلاعاتی هوشمند بر اوضاع منطقه خلیج فارس، وضعیت پایدار و مطلوبی دارد. امنیت. در این منطقه به وجود آمده است.

سردار تنگسیری درباره نقش و تاثیر معنویت بر آمادگی رزمی گفت: برای بهبود و کارهای بیشتری باید انجام شود.” توجه همه ما مبارزان.

سردار تنگسیری پس از این بازدید با حضور در یادواره شهدای والفجر 8 بر مزار شهدای والفجر 8 و یادواره شهدای والفجر 8 ادای احترام کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.