مطالعه شیر برقی فروشگاه پمپیران اصفهان مثل این

شیر برقی – فروشگاه پمپیران اصفهان
شیر برقی, شیر برقی کستل

البته توجه داشته باشید که شیر برقی این امکان را نیز دارد که در صورت قطعی برق به صورت دستی کنترل شود. حرکت سیالات در این وسیله کنترل کننده ( مایعات و گاز ها ) به وسیله یک بویین انجام می گیرد . در صنایع کاربرد دارند که از آنها برای قطع و وصل عبور سیال از راه دور و کنترل جریان مورد استفاده قرار می گیرند. برخی دیگر از شیر برقی ها مجهز به را انداز دستی هستند تا هنگام قطع جریان برق بتوان آن ها را راه انداخت.استفاده از این گونه شیر ها در برپایی و آزمایش مدارهای جدید ترجیح دارد. برای اینکه در این سری زیر مجموعه ها به شیری نیاز است که به آسانی از راه دور و بدون نیاز به تماس دست، جریان سیال کنترل شده و شیر باز و بسته شود. عملکرد این شیر به این صورت است که تمام فعالیت آن توسط ECU کنترل می شود. به قسمت هسته داخل سلونوئید یا بوبین plunger یا پیستون می گویند که در حالت غیر فعال بودن شیر، همین پیستون در داخل دهانه کوچک شیر قرار گرفته و آن را می بندد.  Data was c re at ed wi᠎th t᠎he he​lp of GSA Con​tent G enerat or Dem​over᠎sion.

شیر برقی کستل

از اساسی ترین اجزاء سیستمهای پنوماتیک شیرهای برقی دایرکشنال یا جهتی است که بسته به مسیر عبور سیال را عوض مینماید .شیر کنترل جهت یا دایرکشنال پنوماتیک معمولا از یک بدنه مکعبی شکل و استوانه خالی درون آن خود که طریق مجاری به پورتهای ورود و خروج شیر متصل شده تشکیل میشود که به کمک میله قابل جابجائی به نام اسپول که شبیه قرقره یا ماسوره درون آن است و قابلیت حرکت به صورت عقب و جلو را دارد با تحریک بوبین یا برق و یا باد و یا به صورت دستی با بسته و باز کردن پورتها مسیر حرکت سیال را تعویض و بسته یا باز میکند . پس با ما همراه باشید.لازم به ذکر است گروه صنعتی پارتکو با تجربه و پیشینه قابل توجه در مسیر توسعه و رشد محصولات صنعتی از جمله شیر برقی ، جک پنوماتیک ، ابزار دقیق ، پمپ هیدرولیک ، ترانسمیتر و … تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسایی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .

در شکل روبرو تصویر ساده ای جهت واضح تر نشان دادن این نوع عملکرد قرار داده شده است .در یک شیر نرمال بسته ، در حالتی که بوبین برقدار نشده است دریچه عبور سیال توسط نیروی فنر و سوزن یا واشر نوک پیستون مسدود گردیده میباشد. با استفاده از یک شیربرقی ابیاری که در ابتدای لوله اصلی به کار برده می شود می توان زمان آبیاری را در ساعات مختلف شبانه روز تنظیم کرد و دیگر دغدغه ای از این بابت نداشت. شیرهای برقی از نظر شکل ظاهری با دو قسمت اصلی مشخص می شود. عبور جریان از کل سیم پیچ باعث افزایش گشتاور سیم پیچ می گردد. بنابراین همانطور که انتخاب و نصب این قطعه مهم است، خراب شدن آن نیز می تواند مشکلات بسیاری را برای دستگاه به وجود آورد. شیر های برقی تایمردار یک بدنه فلزی و قطعه ای به نام بوبین دارند، بوبین در اصل یک سیم پیچ با خاصیت مغناطیسی بالاست که با تحریک بوبین میدان مغناطیسی ایجاد می شود و هنگامی که نیروی سیال مورد نظر به پیستون یا آرمیچر وارد می شود تغییراتی درون ساختار این قطعه صورت می گیرد. این نوع شیرهای یکطرفه از دیافراگم هایی استفاده می کنند که به گونه ای تنظیم شده تا باز گردیده و اجازه دهند که جریان فقط در جهت جلو حرکت یابد. ​Th᠎is c on​te᠎nt was written with the  help ​of GSA Content ᠎Generator ​DEMO .

این نوع شیرها دارای 2 پورت که یکی ورودی و یکی خروجی میباشد که معمولا با فلش در کنار پورتها مشخص شده است و دارای 2 حالت میباشد که یک حالت بسته به معنی مسدود بودن مسیر پورت ورودی به خروجی و حالت دیگر حالت باز که آن نیز عکس حالت قبل و به معنی باز بودن مسیر عبور میباشد. شیر های گاز معمولا به صورت میلی بار ساخته می شوند. کاربرد شیر برقب در تمام فرایندهای صنعتی از جمله: تصفیه خانه ها ، کارخانجات ، نیروگاهها، پتروشیمی ها ، پالایشگاهها، سیستم های تهویه مطبوع ، فرایندهای هسته ای و خطوط انتقال سیال می باشد. طیف گسترده ای از شیرهای برقی برای سیالاتی مانند آب، هوا، نفت، گاز، روغن و … و از برخی از انواع این شیر ها مانند شیر برقی آبیاری قطره ای برای صرفه جویی در مصرف آب و رونق تولید محصولات با مصرف کمتری از آب استفاده می شود. شیر های برقی آب برای قطع و وصل کردن جریان های آبی و دیگر سیال ها در طول خطوط لوله های اصلی و فرعی به کار گرفته می شوند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شیربرقی کستل ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.