خرید دستگاه لیبل صدفی

خرید دستگاه لیبل حرارتی برچسبهایی که در ارتباط با محیط بیرونی هستند باید طوری طراحی شوند که در مقابل تغییرات جوی، تابش خورشید و گرد و خاک مقاوم باشند. این لیبل در برابر پارگی و کشش، حرارت و مایعات و مواد شوینده مقاوم است. همچنین در صنایع مواد غذایی لیبلها در بستهبندی بسیار حرف برای گفتن دارند. لیبل های حرارتی TT کیفیت چاپ و خوانایی بالایی داشته و چاپ روی آنها برای مدت طولانیتری باقیمانده و همچنین امکان چاپ رنگی با استفاده از انواع ریبون ها را دارند اما تنظیمات ریبون برای داشتن چاپ نهایی تمییز روی لیبل حرارتی کمی سخت بوده و احتمال خرابی ریبون ها نیز بالا است. اطلاعات مورد نظر بر روی لیبل از جنس PVC چاپ شده و در پایان با لمینت تیره و مات روکش می شود و در مقایسه با سایر لیبل ها ضخامت روکش بیشتری دارند. چسبندگی لیبل کاغذی ژاپنی از لیبل کاغذی ایرانی کمتر است ، اما کیفیت لیبل های ژاپنی بهتر است ، اما لیبل های ژاپنی در مقایسه با لیبل های ایرانی خیلی فرق نمی کند . کیفیت چاپ افست لیبل بسیار بیشتر از چاپ دیجیتال می باشد در صورتی که تیراژ بالا با هزینه پائین و کیفیت بالا نیاز دارید چاپ لیبل کاغذی بهترین پیشنهاد برای شما می باشد.

لیبل کاغذی تاپ لیبل در ابعاد 40x20 میلیمتر و با وزن نسبتا شبک تولید شده و در بازار ماشین های اداری با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم و مستحکم به فروش می رسد و با کیفیت ساخت عالی مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد. شما به وسیله چاپ بازار در عرض چند دقیقه می توانید برچسب مورد نیاز را به صورت آنلاین سفارش دهید و پس از چند روز آنرا دریافت کنید. یکی از انواع برچسب با طراحی خاص است که جهت چاپ مشخصات طلا و سایر زیور آلات و اکسسوری مورد استفاده قرار می گیرد. برچسب کاغذی با رویه (گلاسه ،نیمه گلاسه ART و مات) و گرماژهای مختلف قابل ارائه می باشد. لیبل حرارتی در سه نوع مختلف عادی، ریمو لیبل (Remove Label)، ضد آب (Waterproof) تولید می شود که هرکدام دارای مصرف خاص خود بوده و در مکان مناسب الصاق می گردد. از نظر بهداشتی بودن نیز این مچ بند ها مورد اعتماد هستند و در اماکن مخصوص خود مانند بیمارستان ها, درمانگاه ها و آزمایشگاه ها که حالت ضد عفونی باید داشته باشند, جوابگو هستند.

در چاپ دیجیتال ، ما می توانیم چندین نسخه مختلف را به طور همزمان چاپ کنیم – بنابراین شما می توانید چندین مورد از کالاها را در یک اجرا ترکیب کنید. به طور مثال کارت پرواز (Boarding Pass) در فرودگاهها می بایست دارای چنین ویژگی باشد. برای مثال یک لیبل میتواند به برچسب روی موز اشاره کرد که معمولا آبی رنگ است. لیبل به معنای برچسب است که میتواند کاغذ یا فلز ظریفی باشد بر روی کالا چسبانده می شود و به نام لیبل کاربرد دارد.امروزه لیبل و برچسب دارای کاربردهای بسیاری برای انتقال اطلاعات اند، نمونه های رایج و متداول آن برچسب های استفاده شده در فروشگاه زنجیره ای برای درج بارکد، برچسب های محصولات آرایشی بهداشتی برای ارایه اطلاعات محصول و… حتما تا به حال درب سس ها، روغن ها، نوشیدنی ها، شامپوها، شوینده ها، لوازم آرایشی بهداشتی و… برند معتبر بروز چاپ با سال ها سابقه در زمینه تولید و فروش محصولات بسته بندی در زمینه چاپ و طراحی لیبل و انواع کارتن ها و لوازم بسته بندی آماده خدمت به تولیدکنندگان و صنعتگران کشور است، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست خود را در این زمینه به ما اعلام نمایید.

 

خرید دستگاه لیبل صدفی یک لیبل معتبر مانند یک تبلیغ برای آن محصول عمل می کند و طرح و رنگ مناسبی را در رابطه با آن باید در نظر گرفت. لیبل حرارتی به لحاظ قیمت تا حدودی از لیبل های کاغذی معمولی گران تر می باشند که عدم نیاز به ریبون جهت چاپ ، این اختلاف را توجیه می کند. در چاپ لیبل و برچسب باید دقت کرد که مخاطب این محصول از چه طیف و دسته ای هستند تا با توجه به گروه هدف طراحی و رنگ آن را انتخاب کنید. هر محصولی برای اینکه فروش بهتری داشته باشد و اعتماد مشتری را بیشتر جلب کند نیاز به لیبل و برچسب خواهد داشت. طراحی و چاپ لیبل از مهمترین و اصلی ترین شاخصه های کیفی هر محصولی به شمار می روند. از لحاظ شاخصه چسبندگی ، برچسب متال تمایز بسیار زیادی با سایر لیبل ها دارد و از قدرت چسبندگی بسیار بالا برخوردار است .

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.