سفارش چاپ فلکسو

نورد آنیلوکس قلب چاپ فلکسو – چاپ و نشر آنلاین

سفارش چاپ فلکسو انتخاب آنیلوکس مناسب با کار همچنین موجب پایین آمدن هزینه های نگه داری، بالا بردن سرعت چاپ و در نهایت ماندن در دنیای رقابتی امروز میشود. با پلیت های پلیمری امروزی، چاپ فلکسوی امروزی هم در نهایت با نوع نوردهای آنیلوکس آن از هم تفکیک میشوند و مشتریان هم به همین ترتیب به دنبال بهترین نوع آنیلوکس مناسب برای کار خود هستند. در هنگام نورد آنیلوکس این نکته حایز اهمیت است که نورد آنیلوکس بیشتر حجم مرکب خود را به پلیت چاپی منتقل کند. در هر صورت واضح است که عملیات چاپ نقش موثری در افزایش جذابیت و چشمگیری محصولات داشته و می تواند روند سوددهی را چه برای تولیدکننده چه برای عرضه کننده بیشتر کند. چاپ دیجیتال معمولا برای چاپ بر روی بسته بندی های موج دار و برای محصولات کوچک تا متوسط است، که استفاده از آن باعث ، افزایش بهرهوری تولید، افزایش سرعت تولید و کاهش هزینه ها میشود. برچسب چاپی رول در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که استقبال از برچسب چاپی رول بیشتر جهت کارخانجات و شرکتهایی هستند که جهت افزایش و سرعت تولید محصولات خود و رعایت استاندارهای بهداشتی و کاهش هزینه های تولید از دستگاه های لیبل چسبان تمام اتوماتیک در خط تولید خود بهره میبرند .

رول چاپ فلکسو

از ویژگی های لیبل متالایز ضد خش ، ضد آب و قابل شستشو بودن و همچنین مقاومت بیشتر در برابر درجه حرارت بالا و همچنین اسید می باشد این نوع لیبل ها می باشد. نرم افزار دستگاه همچنین قابلیت انجام چاپ مجدد را فراهم نموده است. انجام کارهای جبرانی مثل تمیز کردن پلیت و دوباره سوار کردن روی ماشین هم باعث هدر رفت زمان می شود که راندمان خط تولید را پایین می آورد. سپس نورد آنیلوکس توسط توسط شبکه سلولی شکل خود، لایه ای از مرکب با ضخامت یکنواخت و مشخص را به روی سطح برجسته پلیت می رساند. یکی از وظایف مهم سیستم مرکب رسانی اصلاح مرکب خام به صورت مورد نیاز دستگاه بوده که برای این عمل باید توجه به نوع چاپ و تصویر آنیلوکس مناسب را انتخاب کرد. این روش چاپی به نام های چاپ توری ، به معنی چاپ از روی توری ، چاپ شابلونی یا غربالی نیز نامیده میشود.در این شیوه تصویر مورد نظر از روی توری به کاغذ یا مقوا منتقل میشود ، به همین دلیل تصویر روی توری درست به همان صورت که است به کاغذ منتقل میگردد.بنابراین اگر فرم خوانا باشد باشد چاپ هم خوانا خواهدبود.

به همین دلیل اغلب از این ماشین ها جهت چاپ سطوح رول ضخیم و با وزن بالا که کشش آنها آسان نبوده یا کنترل انطباق تصویر در آنها مهم نیست استفاده می کنند. به دلایل مکانیکی (در هنگام کنده کاری) و دلایل چاپی (نحوه انتقال مرکب) توصیه می شود که از زوایای ۹۰ و ۳۰ درجه کمتر استفاده شود و بهتر است به جای آنها از زوایای ۶۰ و ۴۵ درجه استفاده شود. نورد آنیلوکس هسته اصلی مرکزی سیستم های چاپ فلکسو است که وظیفه انتقال مرکب را برعهده دارد. همان طور که می دانید، نورد آنیلوکس هسته اصلی مرکزی سیستم های چاپ فلکسو است که وظیفه انتقال مرکب را برعهده دارد. یکی از رایجترین اشتباهاتی که درباره ی نحوه کار آنیلوکس وجود دارد این است که بسیاری از مشتریان گمان میکنند که سلولهای نورد آنیلوکس، مرکب را مانند فنجان قهوه به خود میگیرند و موقه انتقال ان را به طور کامل پس میدهند در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. تنها عیب استفاده از لمینت براق یا پوشش UV این است که موج های مواد کاملا برجسته هستند. در مقایسه با سایر انواع پوشش ، لمینت بهترین محافظت را در برابر رطوبت ایجاد می کند. مرکب در سلول های ۶۰ درجه در مقایسه با حفره های ۳۰ درجه در هنگام چرخش نورد آنیلوکس در چاپ از سلولی به سلول دیگر منتقل نمیشود.

خرید چاپ فلکسو

خرید لیبل خام بعد از مدتی مشخص شد که سلول های ۴۵ درجه که با محور سیلندر زاویه ۴۵ درجه را تشکیل می دهند، در مقایسه با سلولهای ۹۰ درجه کیفیت چاپ قابل قبول تری را از خود ارائه می دهند. همان طور که گفته شد سطح نورد آنیلوکس و جایی که در آن مرکب با پلیت تماس پیدا می کند، از مهمترین نقاط تعیین کیفیت چاپ و حتی سرعت کار در جریان کاری است. یکی از این فاکتورهای مهم کنترل رنگ، بهینه سازی ضخامت فیلم مرکب است که این کار از وظایف مهم نوردهای آنیلوکس است. برخلاف بسیاری از انواع چاپ ها که در تیراژ پایین صرفه اقتصادی ندارند، این روش چاپ در تعداد کم بسیار مقرون به صرفه است. دانش و تجربیات فعلی در استفاده از انواع مرکبهای EB بر اساس سالها کار در عرصه فلکسو UV و فلکسو پایه آبی و حلالی توسط این شرکت است. لیبل OPP در صنایع غذایی جهت اتصال لیبل به بطری در انتهای خطوط بسته بندی انواع نوشیدنی به ویژه نوشابه, دلستر, دوغ و آبمعدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

سفارش چاپ فلکسو

از انواع برچسب امول میتوان به برچسب اموال فویلی، پلی استر نام برد. زمانی بود که آنیلوکس با سلول های ۶۰ درجهای هگزاگونال، برای بیشتر کارهای چاپی آنیلوکس مناسب و استانداردی بود که البته هنوز هم جز قابل اعتمادترین و با ثبات ترین آنیلوکس های موجود است ولی با پیشرفت روزافزون فناوری، نوردهای آنیلوکس هم دچار تغییراتی شدند و انواع قدیمی تر کم کم کارایی خود را از دست میدهند. رویه برچسب بیشتر از جنس کاغذ، فیلم پلیمری، فویل آلومینیوم یا سطح سلولوزی است، زیره هم معمولا از جنس کاغذ، پلی استر یا استرو پلی پروپیلن می باشد. البته میتوان با یک چاپ سفید در پشت نوشتهها، از ناخوانا بودن آن جلوگیری نمود. قسمت هایی از صفحه نمایش با یک ماده غیر قابل نفوذ پوشیده شده است ، در حالی که در مناطق باقیمانده ، جوهر به داخل جعبه شما منتقل می شود. از یک صفحه نمایش استفاده می کند که از یک توری یا پارچه بافته شده است. برخلاف روتراگراور ، چاپ صفحه سیلک مناسب تر برای کارهای چاپی کمتر است ، زیرا تولید آن کند است. چاپ سیلک اغلب در بطری های شیشه ای و فلزی استفاده می شود. چاپ سیلک اسکرین از پرکاربردترین چاپ ها محسوب میگررد ، در واقع کمتر جنسی را میتوان یافت که انجام این شیوه چاپ روی آن به شکل دستی و ماشینی فراهم نباشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.