پدافند هوایی نظامی مجهز به سلاح و مهمات مطابق با فناوری های روز است

[ad_1]

معاون هماهنگ کننده پدافند هوایی نیروهای مسلح گفت: نیروهای پدافند هوایی ارتش با مجهز بودن به سلاح و مهمات، قطعاً با آخرین فناوری روز دنیا همگام هستند و لحظه ای از عقب ماندگی در پیشرفت علمی در حوزه نظامی است. به ویژه علوم دفاعی باعث استکبار می شود».

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ سپهری راد معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز با حضور در جمع فرماندهان نیرو و گروه های نیرو، خاطرنشان کرد: دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی، سازمان جهاد خودکفایی و وزارت دفاع در خط مقدم هستند. تسلیحات پدافند هوایی ارتش، پیشرفت و شکوفایی علمی است.

امیر سرتیپ سپهری راد با بیان اینکه همه دستگاه های لشکری ​​و کشوری موظف هستند در تمامی امور برای امنیت و آرامش هموطنان عزیزمان از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنند و از خود دریغ نکنند، افزود: اقتدار و سربلندی از پشتیبانی است. ، تعصب، میهن پرستی و غیرت افراد فهیم در کشور ما همیشه در صحنه است.

معاون هماهنگ کننده PVO با بیان اینکه آمادگی PVO نوید صلابت و اقتدار کشور است، گفت: PVO قطعا در تجهیز سلاح و مهمات مطابق با آخرین فناوری های روز دنیا پیش خواهد رفت. چرا که لحظه عقب ماندگی در جهت پیشرفت علمی در عرصه نظامی به ویژه علوم دفاعی باعث گستاخی دشمن می شود.

وی افزود: افزایش توان دفاعی ایران به معنای غارت و چپاول دارایی های کشورهای دیگر، تجاوز به مردم مظلوم، کشتار مردم بیگناه، نژادپرستی، گسترش فقر و فحشا، تخریب منابع طبیعی و غیره نیست، بلکه رسیدن به صلح پایدار از هر جنگی دور است. گفت یا خون ریخته شود و ارزش های انقلاب ریشه در این نظام مقدس دارد و بحمدالله نظام اسلامی لطمه ای نمی بیند.

امیر سرتیپ سپهری راد با تاکید بر اینکه آمادگی رزمی نیروی هوایی پس از جنگ اجباری تا به امروز همیشه مختل و حتی کسری از ثانیه مختل نشده است، گفت: باید برای تقویت اقتدار نظام اسلامی تلاش شود. سیستم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.