ولایتی: ریشه های بحران در منطقه را باید در ایجاد تنش های آمریکا جست وجو کرد

[ad_1]

ولایتی: ریشه های بحران در منطقه را باید در ایجاد تنش های آمریکا جست وجو کرد

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای حمله تروریستی و جنایتکارانه به مسجد کوچار رسالدار در پیشاور پاکستان را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، علی اکبر ولایتی در بخشی که با اشاره به جنایات گروه های افراطی و تروریستی از جمله داعش علیه مردم مظلوم منطقه و به دنبال ارائه تصویری غیرواقعی از اسلام بود، تاکید کرد: آمریکایی ها بارها و به طور رسمی اعتراف کرده اند که بنیانگذاران و حامیان این گروه ها داعش بوده اند و به همین دلیل در وقوع این جنایات و سایر بلایا و مصائب منطقه که در تاریخ بی سابقه بوده و به گفته رهبر ارشد منطقه باید ایجاد شده باشد، دست دارند. ایثار فرماندهان و سربازان مدافع حرم و جبهه مقاومت به عنوان چهره بین المللی مبارزه با تروریسم شهید سلیمانی نقشه های شوم آنها در منطقه نابود شد.امروز بیش از هر زمان دیگری آمریکا منزوی شده است.
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی این اقدام تروریستی را محکوم کرد و گفت: مردم پاکستان با وجود جنایات وحشیانه، کشتار، کشتار و شهادت مظلومان از جمله کودکان، پاسخ این گونه اقدامات وحشیانه و گروه های تروریستی را خواهند داد. اهداف ننگین و پیروزی نصیب جبهه مقاومت و مردم مظلوم منطقه خواهد شد انشاالله.
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.