قیمت شیر ریسیور کستل گروه صنعتی دی

قیمت شیر ریسیور کستل – گروه صنعتی دی
شیر رسیور

یکی از قابلیت های خیلی خوبی که تلویزیون های جدید از آن برخوردار می باشند داشتن رسیور یا گیرنده ی داخلی است. دقت داشته باشید که ساختار انواع قطعات سرمایشی باید به خوبی از نظر کیفیت و طول عمری که دارند بررسی شود و سپس وارد کشور شوند. اجزاء و تأسیساتی که در سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای انواع متفاوتی هستند و اوپراتور، کندانسور، کمپرسور، شیرها جزو اجزای مهم این تأسیسات به شمار می روند. به صورت کلی هر یک از موادی که دارای قابلیت فاسد شدن هستند برای افزایش نگهداری و طول عمر آن ها به سردخانه ها فرستاده می شوند. این امر بر اثر مواردی مانند گرفتار شدن گاز در قسمت بالای آن ، افت فشار زیاد در خط مایع از کندانسور به رسیور و یا طراحی نادرست مسیر خط مایع (قبل از رسیور ) اتفاق میافتد. یکی دیگر از مواردی که به عنوان ضعف تلویزیون های رسیور دار بروی آن بحث می شود، سوختن برد رسیور و در نتیجه سوختن برد تلویزیون هست. در صورتی که شما نیازی به رسیور نداشته باشید یا تمایلی به استفاده ی آن نداشته باشید قطعا تلویزیون های رسیور دار برای شما فقط میزان هزینه ها را بالاتر خواهد برد در حالی هیچ گونه سودآوری و بهره وری را نمی تواند برای شما در پی داشته باشد اما در مقابل نیز اگر شما خواهان و خواستار به استفاده از تلویزیون های رسیوردار باشید می تواند پاسخگوی نیازی های شما باشد و در عین حال نیز از مزایای خاصی برخوردار است که آنها را ذکر خواهیم کرد.

 Post w​as c reat ed with GSA Conte nt Generator Demov᠎er sion!

که در جواب باید عرض کنیم که اولا موضوع برای رسیور های خارجی هم امکان دارد که به وجود آید و دوما برد رسیور و برد اصلی تلویزیون مخصوصا در مدل های جدید کاملا از هم جدا هستند و در صورت خرابی و سوختن برد رسیور، صرفا رسیور شما از کار خواهد افتاد. آیا ارزش پرداخت مبلغی که به نسبت تلویزیون های عادی بیشتر است را دارد؟ قبل از هر کاری شما باید بسته به نیازهای خود تلویزیون را خریداری کنید بدین معنا که شما باید به این موضوع بیندیشید که آیا نیازی به خرید رسیور دارید یا خیر؟ با شنیدن این حرفا در خرید تلویزیون دچار تردید می شوید و این سوال را از خود می پرسید که آیا تلویزیون رسیوردار بخرم یا بدون رسیور ؟ شما می توانید با قیمت بسیار مناسب و ضمانت اصالت کالا خرید تلویزیون خود را از فروشگاه آترین کالا انجام دهید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای خرید تلویزیون جدید اقدام کنید و فروشنده مدلهایی به شما معرفی کند که دارای رسیور هستند و از مزایای تلویزیون ماهواره دار یا رسیور دار صحبت می کند که مجبور نیستید دستگاه رسیور را جداگانه تهیه کنید و با خرید یک تلویزیون می توانید صاحب رسیور هم بشید و از طرفی هم شنیده اید که تلویزیون های رسیور دار دارای معایبی هستند که نباید آن را خریداری کرد، از جمله اینکه بعد از یک مدت از کار می افتد و یا با خراب شدن رسیور، تلویزیون نیز کیفیتش رو از دست می دهد.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد هنگامی که نوآوری جدیدی ارائه می شود دارای معایب و مزایایی است و در آخر انتخاب آن محصول به خود شما بستگی دارد که آن را خریداری کنید یا نه. در سیستمهای دارای کندانسور آبی، خود کندانسور آبی (پوسته و تیوب) به عنوان رسیور محسوب میشود (گاهی اوقات در کندانسورهای هوایی نیز بهعلت وجود مدار سابکولینگ در کندانسور، براساس نظر طراح سیکل، از گذاشتن این قطعه صرفنظر میگردد). همچنین محدوده دمایی که مبرد در مخزن و شیر رسیور مجاز است داشته باشد، بین -35 تا -150 بوده و ماکزیمم فشار آن نیز تا 45 بار است. این مقدار در بز 90 بار و در گوسفند 105 تا 110 بار در دقیقه است. برای دوشش گاو، پولساتور 60 سیکل در دقیقه ایجاد میکند؛ به این معنی که لاینر در دستگاه شیردوش برقی گاو، در هر دقیقه 60 بار باز و بسته می شود. لاینرهای شیردوشی با ضربان پولساتور (که به یک وکیوم پمپ متصل است) به کار گرفته میشوند. برای جلوگیری از بهدام افتادن گاز در رسیور ، معمولاً از یک انشعاب جداگانه بهصورت ونت (Vent) استفاده میشود. این مطلب بدین معنی است که فشار داخل رسیور نباید به حدی بالا رود که باعث جلوگیری از ورود مایع به آن گردد.

تلویزیون رسیور سر خود به شما کمک می کند با پرداخت مبلغ کمی بیشتر از تلویزیون های عادی از خرید و هزینه های بیشتر برای خرید رسیور جلوگیری کنید. این شیر رسیور ها دارای 13 مدل اند که باتوجه به کد قعطه خود معرفی شده است. زمانیکه لاینر به خاطر اختلاف خلا بین محیط و محفظه ضربان باز می شود، شیر از پستان خارج می شود و زمانیکه پولساتور جریان هوا را آزاد کند، هوا وارد محفظه ضربان می شود و چون فشار هوای پشت لاینر بیش از داخل لاینر است، لاینر جمع می شود و با ایجاد حالت ماساژ بر روی سرپستان، موجب حفظ جریان خون بر روی سرپستان می شود. پولساتور ها خلا را به محفظه ضربان منتقل می کنند که سبب باز شدن لاینر ها می شود. همه شیردوش ها سرِ پستان دام خلا ایجاد می کنند که سبب جاری شدن شیر به داخل خرچنگی می شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از محصولات شیر رسیور کستل دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.