رئیس صدا و سیما: ما مدیر روابط عمومی نیستیم

[ad_1]

امروز ۱۸ اسفند رئیس صدا و سیما مستقیماً در صداوسیما خطاب به مردم گفت.

به گزارش ایسنا، مهمترین موضوعات گفت و گوی پیمان جبلی رادیویی این بود:

«کار در این برنامه من را به یاد روزهای اول کار با رادیو انداخت و همیشه از آموخته هایم در رادیو سپاسگزارم.

– رسانه ملی متولی مردم محسوب می شود. این نظام حاصل فداکاری و خونریزی مردمانی است که به وطن خود عشق می ورزند و جان خود را فدای آن می کنند. ما هم بین نظام و مردم هستیم.

– به عنوان رئیس سازمان خود را مسئول اجرای منو و درخواست های مردم می دانم. بار اصلی این مسئولیت تا کنون بر دوش همکاران رسانه ملی است که به من اعتماد کرده اند و در کنارشان خواهم بود.

– رسانه ملی با سه رویکرد تغییر محتوا، تغییر رویکرد و تغییر مکانیسم این دوران را به سلامت پشت سر خواهد گذاشت.

– رادیو جدا از رویدادهای جاری جامعه و تغییرات اجتماعی و اقتصادی تلقی نمی شود و از مردم جدا نیست. اگر در برخی موارد به نگرانی‌ها و ترس‌های مردم در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی توجه نمی‌کردم، اگر کارمان را با دقت انجام دهیم و به آنها شهامت بدهیم که آنها را در جایگاهی که مردم دوست دارند بیان کنند، ناکافی خواهیم بود. . نزدیک تر باشد امیدوارم در این زمینه از خودسانسوری پرهیز کنیم و به روند بهتری برسیم.

– رادیو کشتی ای است که همه مردم در آن می نشینند زیرا برای مردم است و همه در یک مقصد هستند. موفقیت رادیو موفقیت مردم و موفقیت مردم موفقیت رادیو است.

– شرایط تحریم را در کشور درک می کنیم، اما این شرایط دلیلی برای تسلیم شدن و کاهش حداقل شرایط کمی و کیفی نیست. ما در رقابت رسانه ای هستیم و همکارانم بدون توجه به موانع در حال پیشرفت هستند.

– ما مجری روابط عمومی نیستیم که کاستی ها و کاستی ها را نادیده بگیریم، بلکه تریبون نظام و مردم هستیم که خدمات و دستگاه های نظام را پوشش می دهیم و حقوق مردم و مطالبات آنها را فراموش نمی کنیم. این تریبون برای مطالبه گری و امید آفرینی مردم است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.