قیمت دستگاه برش فلزات (4)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر

همانگونه که می دانیم در هد تمام دستگاههای برش لیزر یک عدسی محدب وجود دارد که وظیفه آن تمرکز پرتوی لیزر است . دستگاههای لیزر در دو نوع CO2 و همچنین فایبر ساخته میشوند. تفاوت اصلی میان این دو برش را در عمق برش و حکاکی یافت. زیرا این امر باعث افزایش مقاومت الکتریکی تیوب لیزر می شود در نتیجه پاور دستگاه لیزر نمی تواند ولتاژ خروجی را تخلیه کند. ولی تیوب های EFR با شرایط محیطی مناسب به صورت کلی ۶ هزار ساعت کار می کنند.همچنین از لحاظ ساختار مکانیکی تیوب های رسی نسبت به ای اف ار مقاومت بیشتری دارند. از آنجایی که فولاد دارای مقاومت مکانیکی بالایی نسبت به سایر مواد است، در صنایع مختلفی که به یک ماده ارزان و در عین حال بسیار مقاوم و قوی نیاز است، گزینه بسیار خوبی محسوب می شود به طوری که امروزه فولاد در صنایع کلان کشور نقش پر رنگی دارد. A​rt᠎icle has be en created with t​he he᠎lp ᠎of GSA᠎ Con te​nt G enerat or ᠎DEMO.

اگرچه لیزر فایبر طیف وسیعی از مواد را برش می دهد اما برای برش غیر فلزات گزینه ای مناسب نیست. اگر برش های یکسانی دارید برش لیزر بهترین گزینه است چون cnc دچار اشتباه حرکتی نمیشود. روشهایی از قبیل برش توسط اره ، قالب ، پانچ ، CNC ، پرسکاری ، اسپارک ، واترجت ، هوابرش ، گیوتین ، فرز ، پلاسما و … برش لیزر آهن نسبت به سایر رقبای خود ( برش واتر جت یا پلاسما و … ) سرعت بی نظیری دارد. آهن ها دارای سطح صاف و نقرهای براق مایل به رنگ خاکستری هستند. ولی زمانی که در هوا با اکسیژن ترکیب بشوند به رنگ قرمز یا قهوهای در خواهند آمد که به آن ها اکسید دارای ترکیبات آهن یا زنگ آهن گفته می شود. با افزایش قدرت لیزرها در برش لیزر آهن و شروع به برش مواد ضخیم تر ، دستیابی به یک قسمت بدون قطره با کیفیت لبه خوب دشوارتر شد. این هنوز هم یک تحقیق گسترده است ، زیرا خود تمرکز پالس های لیزر می تواند باعث آسیب در رسانه شفاف شود و شدت قابل دستیابی لیزرهای پرقدرت را محدود کند. به طور خاص ، انتشار پالس های لیزری به شکل گاوسی شبیه سازی شده است.

آهن بسیار پر کیفیتی داشته باشید.

لازم به ذکر است کار با این دستگاه ها پیچیده نبوده و با دریافت آموزش های لازم و کسب تجربه قابل انجام برای بسیاری از افراد می باشد. حدود به ۶ هزار سال پیش بود که اولین نشانه های آهن در بین سومریان و مصریان پیدا شد که آن هم بدین صورت بود سر نیزه ها و زیورالاتی را از تکه های شهاب سنگ ها می ساختند. علاوه بر سالها تجربه و دانش به دست آمده ، ترکیبی از فاکتورهای بسیار مهمی وجود دارد که به شما امکان می دهد برش لیزر آهن بسیار پر کیفیتی داشته باشید. به همین دلیل است که می گوییم اپراتور باید خلاق باشد تا با خلاقیت ذهنی خود شما را در کسب و کارتان به موفقیت برساند. تیم فنی مهندسی نوین تاک با تکیه بر دانش، توان و تجربه خود مسیر راهنمایی را برای شکل گیری بهترین انتخاب شما تعیین نموده است. یکی از خدمات لیزر برش و حکاکی، ساخت ساعت دیواری های زیبا است. برش لیزری فناوری ای می باشد که از لیزر برای برش مواد استفاده می نماید و معمولا برای ساخت محصولات متعدد از آن استفاده می کنند. در دستگاه برش لیزری CNC ، سر برش لیزری بر روی صفحه فلزی به شکل قسمت مورد نظر منتقل می شود ، بنابراین بخش را از صفحه جدا می کنید.

نکته : اگر گاز اکسیژن را به همراه لیزر بکار ببریم می توان سرعت cnc را افزایش داد. همچنین اینکه جدای از لیزر می توان از گازهای نیتروژن یا اکسیژن بکار برد که هر کدام از این دسته از گاز ها فواید خاص خود را دارد. جنس لیزر ها به چهار دسته تقسیم می شود : لیزر جامد، لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رادیو اکتیو. جهت دریافت قیمت به روز تمامی دستگاه ها با کارشناسان ما تماس بگیرید. هر نوع از دستگاه لیزر مزایا و معایب مختص خود را دارد. نکته: آهن رایج ترین عنصر زمین است که حدود پنج درصد پوسته زمین را تشکیل میدهد. به طور مثال انتخاب تیوب لیزر ۱۰۰ رسی مدل w2 مناسب برش چوب و چرم و یا پلکسی های تا ضخامت ۸ میلیمتر بسیار مناسب است . نتایج شبیه سازی ما نشان می دهد که پالس برش لیزر آهن Gaussian یک ساختار چند فوکوس را در محیط غیرخطی Kerr ایجاد می کند که با سرعت بسیار سریع در داخل آن حرکت می کند. خود ساختاری و گسترش خود طیفی نیز می تواند در پالس خروجی این لیزرها به دلیل پدیده های خود متمرکز قابل مشاهده باشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.