ساخت سردخانه ثابت پیش ساخته در چند قدم شرکت سرما گستر ویرا

ساخت سردخانه ثابت پیش ساخته در چند قدم – شرکت سرما گستر ویرا
سردخانه ثابت, سردخانه ثابت کانکسی

جهت برش بلوک ها و تبدیل آن به قطعات مورد نظر میتوان از گونیا و اره نجاری دستی یا برقی استفاده نمود که در هر صورت می بایست موارد ایمنی رعایت گردد. توجه داشته باشید که زمین مورد استفاده باید قابلیت اجرای موارد مورد نظر شما را داشته باشد. تریدی پانل (شکل 19) یک دیوار پیش ساخته است که از دو قسمت، هسته عایق پلی استایرن نسوز (یونولیت) و شبکه های پیش جوش فولادی (مش) تشکیل شده است که به وسیله مفتول های فلزی به صورت خرپا به یکدیگر متصل می­باشد که با نصب و بتن پاشی روی آن از تلفیق دو شبکه فولادی و بتن، سازه بسیار مقاوم و محکمی بدست می آید. به سطح حاصل از تقاطع دو مفتول تار و پود به صورت متوالی در شبکه جوش شده اطلاق میشود. ساندویچ پانل متشکل از دو لایه ورق است که مانند عایق سرما و گرما رفتار می نماید و بازده کانکس یخچالی را بالا می برد. علت اين امر، به عادات و رفتار اين جانوران مربوط است که اغلب ترجيح می دهند در تاريکی و در گوشه و کنار انبار به حالت پنهان به کار خود ادامه دهند. میوه­های پوشش داده شده با پلی­ساکارید فعالیتهای متفاوتی از آنزیم­های آنتی­اکسیدانتی در طول انبارمانی در دمای پایین نشان دادند که ضرورت تحقیقات بیشتر روی اثرات آن­ها بر بیان ژن مربوط به این آنزیم­ها نشان می­دهد. This a᠎rticle has been wri​tt᠎en by GSA Content  Gen᠎erator Demov​ersion!

سردخانه ثابت کانکسی

رابطه (1) شامل هزینه­های متغیر و ثابت تولید محصول، رابطه (2) مربوط به هزینه انتقال از مزرعه­ها به سردخانه­ها، رابطه (3) مربوط به هزینه انتقال از سردخانه­ها به میادین بار، رابطه (4) مربوط به هزینه انتقال از مزرعه­ها به میادین بار، رابطه (5) مربوط به هزینه اجاره سردخانه­ها، رابطه (6) مربوط به هزینه نگهداری محصولات در سردخانه­ها و رابطه (7) مربوط به هزینه واردات محصولات است. این کار موجب کاهش هزینه های جانبی و همچنین زیباتر و یکنواخت تر شدن مسیر لوله ها و جلوگیری از لب پریدگی و شکست های بی مورد بلوک ها میشود. در ساخت سردخانه ثابت پیش ساخته بخشی از هزینه های غیرضروری حذف می شود. در ساخت هجایی cvcc.cvc.cvc در سه نقطۀ توالی همخوان دیده میشود: خوشه هجای اول، مرز بین هجای اول و دوم، و مرز بین هجای دوم و سوم. همچنین، در بررسی میزان رسایی در مرز هجای دوم و سوم، 4 مورد کاهش میزان رسایی، 1 مورد افزایش میزان رسایی و 2 مورد میزان رسایی برابر وجود دارد؛ درنتیجه، قانون مجاورت هجا در مرز هجای دوم و سوم بیشتر رعایت شده است.

همچنین میوه این ژنوتیپ با کاهش 75 درصدی رطوبت از قابلیت مطلوب خشکباری برخوردار بود و خصوصیات حسی قیسی آن حداقل تا یکسال در شرایط سردخانه ثابت ماند. پلی استایرن ها به دلیل وزن کمی که دارند باعث کاهش چشمگیر وزن دیوار 3D Panel و در نتیجه وزن کلی ساختمان میشوند. این چسب عمدتاً پایه سیمانی دارد بنابراین باید تمام مواردی که در نگهداری سیمان رعایت میشود در مورد این چسب ها هم رعایت شود. این کار را برای سایر رج ها (شکل 12) هم باید تکرار کرد. میتوان از آن ها به عنوان دیوارهای غیر باربر مثل دیوارهای خارجی و داخلی در طراحی ساختمان های فولادی و بتنی استفاده کرد و این سیستم به دلیل خصوصیاتی چون سبکی و عایق حرارتی بودن، در برج ها هم بسیار کاربرد دارد. اگر از دیوار بهعنوان دیوار باربر استفاده شود طبق بند 3-2-1-2-1 نشریه 385، قطر اسمی بین 5/3 تا 6 میلی متر می باشد. مقاومت نهایی مفتول جوش شده پس از جوش مقاومتی، طبق بند 3-2-1-5-2 از نشریه 285 نباید از 95 درصد مقاومت نهایی مفتول کمتر باشد.

صفحه برشگیر صفحه های فرضی عمود بر صفحه لایه عایق است که برشگیر ها در آن قرار گرفته اند و مفتول های تار نیز در آن صفحه واقع اند. استفاده از برشگیر عمود بر صفحه پانل توصیه نمیشود. سردخانه ثابت چه کاربرد هایی دارد و در چه مکان هایی استفاده می شود؟ در این پلیت ها سوراخ هایی تعبیه شده که باید به وسیله پیچ یا میخ پلیت را از یک سمت به ستون و از سمت دیگر به بلوک متصل کرد. از بلوک های هبلکس در ساختمان سازی به عنوان دیوارهای غیر باربر داخلی و دیوار های غیر باربر خارجی مورد استفاده قرار میگیرند تا علاوه بر جلوگیری از تبادل حرارتی با محیط خارج، در فضا سازی داخلی نیز کاربرد داشته باشد. اگر از تریدی پنل به عنوان دیوار غیر باربر استفاده شود طبق بند 7-3-1-4 از نشریه 385 ضخامت باید بین 4 تا 10 سانتیمتر باشد. اگر از تریدی پنل به عنوان دیوار باربر استفاده شود طبق بند 7-3-1-4 از نشریه 385 ضخامت حداقل باید برابر 6 سانتیمتر باشد.

᠎Data h as  be en g en᠎er​ated with GSA ᠎Content Ge nerator ​DEMO .

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.