دستگاه برش لیزر قیمت دستگاه برش لیزری تابش TABESH Laser (2)

دستگاه برش لیزر -قیمت دستگاه برش لیزری تابش-TABESH Laser
برش لیزر

پاسخ : سيم ارت را مي توانيد از ميله يا چاه ارت بگيريد. سوال: سيم ارت براي دستگاه ليزر را مستقيما بايد از چاه ارت گرفت و يا به عبارتي ضخامت سيم ارت بايد چقدر باشد؟ با استفاده از یک یاتاقان با سطوح خروجی، شدت و طول متفاوت، برش لیزری می¬تواند فلزات مختلف را برش دهد و اصلاحات ماشین مانند می¬تواند مواد با ضخامت های مختلف را به درستی برش دهد. تنظیمات سرعت و قدرت را برای انجام برش و یا حکاکی بر روی غیر فلزات که دو نوع متفاوت از پردازش برروی مواد است را میتوان تغییر داد به گونه ای که برای هر دو فعالیت مناسب باشد. دستگاه با خواندن این کدها با قدرتی که انتخاب شده است مسیر الگو را طی می کند تا فرآیند برش و یا حکاکی به پایان برسد. گروه صنعتی ماهان لیزر ارائه دهنده انواع خدمات برش از جمله برش لیزر با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات همواره می کوشد تا بهترین خدمات و محصولات را برای شما مشتریان عزیز فرآهم آورد. Post w as c reated ​with the help of  GSA Cont en t Gene ra to r DEMO.

چندین مدل نظری از تمرکز خود ارائه و مورد بررسی قرار گرفت که برش لیزر آهن در اکثر مدل های توصیف انتشار نور در رسانه های غیر خطی با غیرخطی بودن کر نگران بودند ، که در آن شاخص انکسار بصورت خطی با شدت نور متفاوت است. برش لیزر آهن بدلیل ارزان قیمت بودن خود آهن نسبت به سایر فلزات و همچنین هزینه های اندک برش لیزری مورد مصرف در اکثر کارخانجات است. مصرف برق در دستگاه های برش کم است و هزینه تعمیر و نگهداری و هزینه تعویض قطعات بسیار کمتر از سایر دستگاه های برش است. تولید اشعه لیزر در داخل تیوب لیزر با تولید گرمای بسیار همرا است، به همین دلیل برای جلوگیری از وارد شده هرکونه آسیبی به تیوب لیزر از جمله ترکیدگی، لازم است اقدام به کاهش دما در آن شود. حدود به ۶ هزار سال پیش بود که اولین نشانه های آهن در بین سومریان و مصریان پیدا شد که آن هم بدین صورت بود سر نیزه ها و زیورالاتی را از تکه های شهاب سنگ ها می ساختند. ضمن اینکه کیفیت بالای قطعات بهکاررفته در این دستگاهها سبب میشود هزینه تعمیر و نگهداری در این دستگاه بهشدت کاهش پیدا کرده و با پرداخت هزینه ابتدایی جهت خرید تا سالیان سال نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات وجود نخواهد داشت.

چرا که با بالا بردن توان تيوب لیزر، چوب شما مي سوزد .

این دستگاه ها از قطعات و سیستم های پیشرفته که با همکاری یکپارچه با یکدیگر از قدرت لیزر در جهت برش مواد فلزی سخت و ضخیم بهره میبرد، تشکیل شده است. برش لیزری دارای خط برشی بسیار ریز است (بسته به جنس حدود 0.05 تا 0.2 میلیمتر). یعنی ابتدا محل قرار گیری ریل های دستگاه کاملا تراز شده و سپس با دقت 0.01 میلیمتر محل ریل ها توسط دستگاه فرز تعیین می گردد. پاسخ : از عمود بودن محور ها بر روي هم مطمئن شويد. پاسخ : پودر سفيد همان باقي مانده سنگ شماست که به وسيله دستمال مرطوب بايد پاک شود . چطوري ميتونيم تنظيم کنيم که از بالا شروع به حکاکي کند برسد پايين. چرا که با بالا بردن توان تيوب لیزر، چوب شما مي سوزد . پاسخ : برق مورد نياز براي دستگاه فايبر اصولا تک فاز بوده مگر در توان هاي بالا که نياز به برق سه فاز باشد که عموما هم براي چیلر دستگاه لیزر ۵۰۰۰ مورد استفاده قرار مي گيريد. پاسخ : دستگاه فایبر مارکینگ در وهله اول برای حکاکی قطعات فلزی و یا غیر فلزی هایی که نور را از خود عبر نمی دهند مورد استفاده قرار می گیرد و توان برش چوب 3میل را ندارد ولی میتوان از این دستگاه برای برش طلا و نقره با ضخامت های کم (با تکرار دفعات برش یک خط) استفاده کرد.  This article h as been c᠎re ated with t᠎he ​help of G᠎SA Conte nt Gen erator ᠎DEMO.

پاسخ : معمولا در نرم افزار هاي مختلف کنار گزينه دانلود گزينه اي براي Save کردن وجود دارد که با توجه به نوع مين برد ها ميشه تعداد بيشتري فايل رو داخل فلش نگهداري و به دستگاه منتقل کرد. پاسخ : اصولا با تيوب 100 با پيک 120 وات برش در حدود سرعت 30 و توان 50-55 انجام ميشه روي ضخامت سه ميل – ايراد کار شما ممکنه از تنظيم نبودن آينه ها مخصوصا آينه سر هد باشد معمولا تنظيمات Vendor يا User تاثيري در اين موضوع ندارد مگر به تنظيمات شتابگيري دست زده باشيد. سوال: با چه نرم افزاري طرح های لیزر را ميشه طراحي کرد. سپس خود تيوب ليزر و مين برد چك ميشه . مشكل ارتباطي با مين برد ميتواند از كابل ، درايور و در مرحله آخر خود مين برد سخت افزاري باشد. روي مين برد يه جاي کابل شبکه هست. يه قاب آينه برش دادم چون رنگ ورق pvc سفيده بعد از برش نواحي برش خورده سياه شده بدجوري تو چشم هست. عدم نیاز به قالب برش: با استفاده از تکنولوژی برش لیزری فلزات دیگر نیاز به هزینه های سنگین ساخت قالب های برش نیست . از دیگر ویژگی های این دستگاه میتوان به سبک و کم جا بودن آن اشاره نمود که حمل و نقل این مدل از دستگاه برش متریال غیر فلزی را بسیار آسان نموده است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.