شیشه خم سکوریت

شیشه خم سکوریت
خمکاری بریک, خمکاری

گروه آراکس لیزر با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و همچنین نیروی فنی مجرب خدمات خمکاری انواع فلزات (استیل ، فولاد ، مس ، برنج و … ) را با تناژ های مختلف انجام می دهد. دستگاه های خم کن ورق استیل رولی، دارای رول های مستحکم تری نسبت به انواع دستگاه های خم کن گالوانیزه می باشند. این شرکت علاوه بر تجهیزات جانبی (دکویلرها و فیدر ها)، دستگاه های خم کن ورق Folding و دستگاه های رول فرمینگ قابل حمل را نیز تولید می کند. این دسته ماشین آلات خم کن ورق های فلزی از قابل اطمینان ترین دستگاه های نورد ورق در صنعت تولید هستند و انواع آن می توانند شکل هایی نظیر بیضی، دایره، مربع، قوسی از دایره و .. را به راحتی تولید کنند. شرکت نور پایتخت با تولید محصولات فلزی توسط تکنولوژی های روز مانند خم ورق های فلزی، خمکاری ورق مفتول، استیل، گالوانیزه و آلومینیوم و یا پانچ و خم CNC و با سابقه طولانی در زمینه تولیدات فلزی آماده همکاری با انبوه سازان و سازندگان مسکن و فروشندگان لوازم منزل می باشد. مثل در و پنجره خانهها، نردههای راهروها، پوششی که در تونل متروها وجود دارد، همگی جزو محصولات تولید شده در این صنعت هستند.

را به حداقل برسانند.

اما در روش غیر مستقیم، برای تولید پروفیل، ابتدا لوله را تولید کرده و در طی فرآیندی، آن را زاویه داده و به شکل قوطی درمیآورند. اما در قطرهای بالاتر از ۱۲ میلیمتر فرآیند خمکاری میلگرد باید با ماشین انجام شود. اولاً این یک فرآیند کند است و دوم فاصله بین خم ها (و بنابراین اندازه داخلی “Z”) با عرض قالب تعریف می شود که معمولاً بسیار بزرگ است. افرادی که در صنعت خمکاری پروفیل فعال هستند، برای خرید انواع دستگاه در این زمینه، باید اطلاعاتی را در نظر بگیرند که به انتخاب یک دستگاه مناسب به آنها کمک میکند. حالا که با انواع این دستگاهها، آشنا شدیم، خوب است درمورد قیمت آنها نیز، به طور کلی اطلاعاتی را داشته باشیم. بسیاری از دستگاهها، بخاطر خوش نام بودنشان، از قیمت بالایی برخوردار هستند. برخی از این دستگاهها، به طور اتوماتیک فعالیت کرده تا خطای خمکاری را به حداقل برسانند. اگر قالب هایی را که خودتان طراحی کرده اید در قسمت گفته شده ذخیره کرده باشید (یک فولدر مشخص با نام مشخص) میتوانید قالب های مورد نظر طراحی شده را در آنجا ملاحظه کنید. This has ᠎be en gener​at ed ᠎by GSA C᠎on​te nt G en erator  DEMO​!

می بایست نقاطی تکیه گاهی در در محل خم ها قرار گیرد.

به هر حال خاطر نشان باید کرد که هر یک از این فرآیندهای شکلدهی گرچه ساده به نظر میرسد، اما استاندارهای مخصوص به خود را دارند. اما روش صنعتی خمکاری، با دستگاههای بسیار مجهزی صورت میگیرد که امکانات زیادی را در اختیار صنعتگران قرار میدهند. در عملیات خمکاری می بایست نقاطی تکیه گاهی در در محل خم ها قرار گیرد. این شرکت توانایی ساخت انواع ماشین های فول اتومات خم ورق را دارا می باشد. در این زمینه، سرعت، دقت، هزینه اقتصادی و زمان مد نظر شرکت آهن تاپ میباشد و محصول نهایی با صرف میزان معقولی از منابع به مشتری ارائه میشود. این محصول در بازار انواع مختلفی دارد و در ابعاد مختلف به تولید میرسد. خمکاری این محصول، فقط به منظور تولید قطعه نیست، بسیاری از اوقات، برای زیبایی به آنها شکل میدهند. این نوع از ماشین های خمکن در ابعاد مختلف ساخته و استفاده می شوند ، طول میز آنها معمولا ۲ تا ۶ متر برای اندازه های معمولی و در مدل های بزرگتر تا ۱۲ متر نیز می باشد. مندریل موجب کنترل ابعاد هندسی و مانع از بیضی شدن لوله می شود. Post was creat​ed ᠎with GSA C on te nt Gen᠎erator DEMO᠎.

ورق با روش های مختلفی انجام می گیرد.

این دستگاهها روی انواع پروفیلها با شکل و ابعاد مختلف، فرآیند خمکاری را اعمال میکنند. با توجه به نوع خم، ضخامت ورق و عمق خم، نوع شکاف مانند چاک ساده، شکاف مستطیلی و شکاف نقطهای تعیین میشود. در این روش دستی، ابزارهای بسیار ساده و غیر مجهزی، بکار گرفته میشود که به نیروی فیزیکی افراد نیاز دارند. برای افرادی که آموزش های مقدماتی و متوسطه را پشت سر گذاشته اند، این بخش بسیار ساده خواهد بود. همچنین با توجه به جنس ورق فلزی باید مشخص کرد که خمکاری ورق های فلزی به صورت گرم اجرا شود یا به صورت سرد و در دمای پایین انجام شود. در بندهای قبلی اشاره کردیم که خمکاری ورق با روش های مختلفی انجام می گیرد. 9. در صورتی که دستگاه خم لوله از سیستم خودکار بهره می برد، برند و مدل سیستم کنترل عددی آن را مشخص کنید. این دستگاهها از تنوع بالایی برخوردار بوده و با توجه به کیفیت، برند و امکاناتی که دارند، قیمت آنها نیز متفاوت است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خمکاری بریک لطفا از صفحه ما بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.