مبدل حرارتی آلفالاوال با % تخفیف ویژه سلام سرما

مبدل حرارتی آلفالاوال با % تخفیف ویژه -سلام سرما
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

همانطور که می دانیم سال هاست مبدل های حرارتی صفحه ای بدلیل هزینه کم، فضای کاری کمتر، انعطاف پذیری در طراحی، راندمان بالای کاری و وزن پایین، جایگزین مبدل های Shell and Tube یا Tubular را در این صنعت گرفته اند. Thermex بسته های خنک کننده ترکیبی (یا کولرهای ترکیبی) را طراحی و تهیه می کند که یک کولر آبی کاپشن موتور ، کولر روغن و کولر هوا را شارژ می کند تا در یک واحد واحد کاهش یابد و باعث کاهش نیاز فضای و بهبود بهره وری شود. برای اطلاعات بیشتر، طراحی، تأمین و نگهداری از خطوط پاستوریزاتور، مبدل های حرارتی صفحه ای یا قطعات یدکی ( واشر و پلیت ) مبدل های خود از برندهای اورجینال و معتبر با ما در تماس باشید. مبدل حرارتی صفحه ای (PHE) از تعدادی ورق یا پلیت (Plate) تشکیل شده اند که به گونه ای روی هم چیده می شوند که فضای بین صفحه ها کانالی بوجود می آورد که مایع یا سیال از درون آن جاری می شود. پوسته و لوله؛ مبدلهای حرارتی Shell و Tube از تعداد زیادی لوله کوچک تشکیل شده است که درون یک پوسته استوانه ای قرار گرفته اند. This  post has  been done by GSA ᠎Cont᠎ent Ge nerator DEMO.

مبدل حرارتی آلفالاوال

راندمان تبادل حرارتی و مقدار کنترل فرآیند در یک مبدل حرارتی صفحه ای وابستگی زیادی به ضخامت صفحات دارد. سیستم­های تولیدی شرکت آلفالاوال در صنعت غذا، به تولید محصولات غذایی با ویژگیهای بهداشتی مناسب کمک زیادی می­کند و همچنین سیستم شستشو به صورت سرخود (CIP) موثر وکارآمدی را برای تجهیزات و پروسه خط تولید مواد غذایی فراهم میکند. طیف گسترده ای از مبدلهای حرارتی صفحه ای واشر صنعتی برای انواع صنایع و کاربردهای مختلف از گرم کردن ، خنک سازی و بازیافت گرما تا چگالش و تبخیر مناسب است. طراحی و نصب واشرهای کلیپسی در مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال به گونه ای است که نیاز به چسب برای نصب روی صفحات ندارد و به راحتی قابل خارج کردن و تعویض بدون نیاز به خارج کردن صفحات و ابزار خاصی است. طراحی کانال ها به گونه ایست که حداکثر تلاطم را در مسیر جریان به وجود آورد. یکی از رایج ترین مشکلات مبدل های حرارتی صفحه ای در چینش موازی، توزیع نامنظم سیال درکانال ها است. نوع پباده سازی صفحه های مبدل حرارتی برگه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H به طوری میباشد که با ساخت و ساز جنجال در سیال ها، انتقال حرارت را با صرفه کرده و سبب خویش منزه کنندگی مبدل میگردد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

جوشکاری صفحات مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H در شرایط خلاء انجام گرفته که باعث استحکام آن در فشار و دمای عملیاتی بالا شده و همچنین امکان ارتباط دو صفحه متوازن در هزاران نقطه و افزایش چشمگیر بازده عملکرد مبدل را فراهم می آورد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H میتواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع آیتم به کار گیری قرار گرفته و نسبت به راندمان عملیاتی بالایی که داراهستند بسیار نادر وسعت بوده و فضای مقداری را اشغال می کند. این موسسه دارای اعتبار و شناخته گردیده پیشرو درساخت تولیدات و ارائه چاره های مطلوب در تولید سیستم های انتقال حرارت،تصفیه آب، انتقال و جابجایی سیالات هست. در مبدل های جدید آلفالاوال صفحاتی تا ضخامت 0.4 میلیمتر که معمولاً استنلس استیل می باشند، تولید شده است که دارای راندمان بسیار بالا از تبادل حرارتی و مقاومت زیاد می باشند.

در لحاظ داشته باشید در شکل استعمال از مبدل حرارتی برای ساخت و ساز آبگرم بهداشتی واحد های مسکونی، به ازاء هر واحد مساوی 300 تا 400 لیتر گنجایش مبدل لازم میباشد. این مبدل حرارتی به دلیل طراحی و نصب واشرهای کلیپسی در آن، نیازی به خراج کردن صفحات ندارد و خارج کردن و تعویض آن ابزار خاصی لازم ندارد و براحتی انجام می شود. این نوع مبدل حرارتی از نوع واشر است که امکان تمیز کردن صحفات را آسان می کند. فرآورده همگی صفحه ها مبدل حرارتی برگه ای آلفالاوال از استنلس استیل (SS316) است و در مبدل های آلفالاوال سبک هایی که با CB آغاز میشوند بیان کنده مبدل های حرارتی ورقه ای با جوش مس(Copper Brazed) میباشند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال alfa laval بعنوان پیشگام صنایع برودتی و حرارتی با راندمان نود درصد و ابعاد بسیار کوچک بعنوان بهترین گزینه جهت تامین آبگرم بهداشتی مصرفی و سیستم های سرمایش و گرمایش می باشد. و از مزیت آن می توان به این موارد اشاره کرد که ظرفیت گرمایش و سرمایش قابل تغییر دارد و در صورت آسیب دیدن قطعات می توانند به سرعت تعویض شوند. عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال کومبی درایر (Combi Dryer) بگونه ای است که هوای فشرده و گرم وارد مبدل شده و پس از انتقال حرارت با مبرد سیستم سرمایش دمایش کاهش یافته و پس از عبور از نقطه شبنم و رطوبت آن جدا می گردد و از مبدل خارج می شود در قسمت خروجی یک دستگاه جدا ساز آب وجود دارد که آب تقطیر شده را از هوا جدا کرده و از سیستم خارج می کند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.