خدمات برش لیزر انجام انواع خدمات برشکاری نور صنعت فردوس (3) پروژه نگار

خدمات برش لیزر انجام انواع خدمات برشکاری نور صنعت فردوس (3) – پروژه نگار
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

پس از خرید دستگاه تمامی اطلاعات و روش کارکرد آن تماماً توسط تکنسین ها و کارشناسان متخصص شرکت نوین تاک لیزر به خریداران گرامی آموزش داده خواهد شد. این سورس که بدون شک بهترین سورس موجود در دستگاه های لیزر است، به عنوان سورس مورد استفاده دستگاه های لیزر مجموعه نوین تاک لیزر نیز می باشد. برش لیرزی فلزات یک فرآیند تولیدی از کارکرد لیزر برای برش انواع فلزات است، که هم از لحاظ طراحی و هم از نظر کاربرد از سایر دستگاه های برش متمایز است. سرعت بسیار بالایی که برش لیزری دارد آن را از روشهای دیگر متمایز نموده است. سرعت انجام برشکاری با استفاده از این دستگاه بسیار بالا است. به عوامل موثر در انجام مطلوب پروسه برش لیزری فلز آهن اشاره خواهیم داشت. فاکتورهای زیادی روی کیفیت قطعات برش داده شده توسط لیزر موثر است. لیزر برش فولاد یکی از روش های جدید جهت برش فلزات سخت مانند فولاد بوده که به کمک آن می توان به سادگی انواع ورق های فولادی را برش داده و از آن ها در صنایع مختلف استفاده کرد. ●محدودیتی در شکل قطعه وجود ندارد و طبق درخواست مشتری می توان هر نوع شکل پیچیده ای را تولید کرد. در استفاده از دستگاه، جنس قطعه اهمیت ندارد. This  da᠎ta h​as be​en generated  wi​th the help of GSA​ Conte​nt Gen erator  Demover᠎sion.

برش لیزر استیل

برای برش استیل مورد نظر شما باید در ابتدا به کمک نرم افزارهایی مانند اتوکد قطعه مورد نظر خود را در کامپیوتر طراحی کنید و بعد از آن به وارد کردن اطلاعات قطعه طراحی شده خود که شامل ضخامت، طول و عرض آن است در دستگاه برش لیزر استیل بپردازید. در ادامه معرفی دستگاه برش لیزر استیل مجموعه رادوکس قصد داریم شما را با مزایای خرید دستگاه لیزر برش استیل از این مجموعه آشنا کنیم. دو ویژگی چکشخواری و پایین بودن سختی آن نسبت به سایر فلزات سبب شده تا در صورت تمایل، ظروف برنجی شما را با استفاده از برش لیزری به اشکال مختلف دربیاورند؛ درواقع برای آنکه وسیله برنجی ساخته شده را طرح و نقش دهند، نیاز است تا از برش لیزر برنج استفاده شود و طرحهای مورد نظر را بر روی آنها پیادهسازی کرد. استفاده از پارامتر های کنترل عددی در کامپیوتر های موجود در این دستگاه ها سبب افزایش سرعت برش، دقت بالا و تنظیم توان خروجی جهت صرف انرژی کمتر میباشند.

همین امر سبب شده است که اپراتورهای دستگاه نیاز به تخصص و مهارت خاصی نداشته باشند و با یک آموزش ساده با این دستگاه کار کنند. همین امر باعث شد که از آن به سرعت در صنایع مختلف استفاده کنند و به امری رایج تبدیل شود. در زمان های قدیم که هنوز دستگاه برش لیزر استیل اختراع نشده بود با استفاده از روش های سنتی مانند اره و لوازم دستی مختلف به برش استیل می پرداختند. بعد از برش شاهد لبه های با کیفیت و صافی خواهیم بود. بعد از خرید دستگاه لیزر برش استیل از مجموعه رادوکس ما به مشتریان خود 15 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهیم. بعد از این که این کار را انجام دادید دستگاه شروع به کار می کند و با کمک اشعه لیزر از نقطه شروع مورد نظر عملیات برشکاری را با دقت بسیار بالا انجام می دهد. در زمان تابش لیزر استیل انعطاف پذیری بسیار بالایی از خود نشان می دهد. برش لیزر به واسطه تابش اشعه لیرز از یک خروجی بر روی سطح استیل مورد انجام قرار می گیرد .

دستگاه برش لیزر استیل

از دستگاههای برش لیزر برای برش و حکاکی بر روی فلزات استفاده میشود و این دستگاهها بسیار پیشرفته بوده و قابلیت تنظیم را دارند بنابراین با استفاده از آنها میتوان انواع فلزات را با تنظیمات مخصوص برش داد، دستگاه برش لیزر با توجه به اینکه از فناوری لیزر گازهای اکسیژن و نیتروژن برشها را انجام میدهند معمولا از گاز نیتروژن برای برشهای ورق استیل استفاده میگردد زیرا نیتروژن به اکسیژن حساس بوده و قیمت مناسبتری دارد همچنین برش لیزر استیل با استفاده از نرمافزار دستگاه سیانسی اجرا میگردد و به همین جهت انواع طرحهای مورد نظر را میتوان اجرا کرد. برشهای استیل با استفاده از لیزر برش داده میشوند و لبههای کار صیقل داده شده و بسیار باکیفیت خواهد بود یکی از مزیتهای دیگر که با استفاده از دستگاههای برش لیزر ایجاد میشود وجود دارد صرفهجویی در متریال مورد نظر است و تمامی قطعات بدون هیچگونه اشتباه و هدر دادن فلزات ایجاد خواهد شد. در نتیجه خراشی بر روی سطح مواد مورد استفاده ایجاد نمی شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت برش لیزر فلزات استیل.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.