نظارت کمیسیون کشاورزی بر بازار میوه در شب عید

[ad_1]

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به تشریح اقدامات کمیسیون کشاورزی برای نظارت بر بازار میوه شب عید پرداخت و گفت: میوه شب عید باید با قیمت مناسب و کیفیت خوب در اختیار مردم قرار گیرد که در این زمینه هشدارهایی داده شده است. به وزارت جهاد کشاورزی

محمدجواد عسکری در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه میوه شب عید باید با قیمت مناسب و کیفیت خوب در اختیار مردم قرار گیرد، گفت: بر اساس گزارش های دریافتی، سازمان تعاون روستایی رسالت خود را برای تحویل میوه شب عید به خوبی انجام داده است. ندال. در این زمینه جلسات جداگانه ای با حضور معاون امور باغبانی و رئیس سازمان تعاون روستایی و وزیر جهاد کشاورزی و نمایندگان وی در کمیسیون کشاورزی برگزار شد.

وی ادامه داد: با ورود سازمان بازرسی و دستگاه های متولی به این نتیجه رسیدیم که در نحوه نگهداری میوه شب عید مشکلاتی وجود دارد. میوه خریداری شده پس از سورت باید به سردخانه منتقل می شد که در بسیاری از موارد بدون سورت به سردخانه منتقل می شد که مشکلاتی را ایجاد می کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس یادآور شد: پس از بررسی های انجام شده این مشکل در چند استان وجود داشت و ایرادات به وزیر کشاورزی ارسال و مقرر شد این ایرادات برطرف شود.

وی با یادآوری اینکه میوه شب عید پرتقال و سیب است، گفت: با این حال این دو کالا به کیفیت و قیمت مناسب توجه نکرده و تذکرات لازم را دریافت کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.