خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (3)

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) – رادوکس
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

از سویی لازمه پیشرفت در هر صنعتی به روز بودن و بهره گیری از فناوری های موجود و به روز در دنیاست. این دستگاهها کیفیت و بهره وری و قابلیت در دسترس بودن را بشدت افزایش میدهند و سرعت عمل را را نیز به طرز قابل ملاحظه ای افزایش می دهند. استفاده از برش لیزر استیل میتواند کیفیت برش را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. این خطرات میتوانند آسیب هایی جدی را به اندامها و سلامت بدن وارد کند و به همین دلیل هنگام استفاده از دستگاههای لیزر توصیه میشود از وسایل ایمنی همچون عینک دستگاه لیزر استفاده شود. دستگاه برش لیزری یکی از دستگاههای نسبتا جدید و به روز است که باعث میشود که بتوان خدمات برش لیزری ورق آهنی و برش لیزری ورق استیل و استنلس استیل را به راحتی انجام داد. در خدمات برش لیزر ورق استیل و خدمات برش لیزر آلومینیوم و خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل میتوان از دستگاه برش لیزری با تواناییهای مختلف استفاده کرد. توانایی دستگاه لیزر برش فلز استفاده از خدمات برش لیزر فلز ممکن است برای شما سوال به وجود آمده باشد که یک دستگاه لیزر برش فلز چقدر توانایی و طرفیت دارد؟ و عمل تپش بوسیله یک لوله حلزونی شکل که به دور حفره پیچیده شده است انجام می گیرد.

دستگاه برش لیزر استیل

᠎A​rticle was creat᠎ed wi​th GSA Content Gene᠎ra tor DEMO᠎.

از طرفی تولید این قطعات به شکل دستی حتی توسط ماهرترین صنعتگران نیز ظرافت لازم را نخواهد داشت. با ظهور تکنولوژی لیزر و امکان استفاده از آن جهت برش انواع فلزات انقلابی در این صنعت شکل گرفته است. با استفاده از تکنولوژی لیزر فایبر در کنار دقت و سرعت بالایی که دارد هزینه خدمات لیزر فلزات به شدت کاهش میابد، این کاهش هزینه در تیراژ بالا بسیار محسوس است. زیرا علاوه بر سرعت و کیفیت بالا در برش ورق، نداشتن ضایعات زیاد به همراه هزینه و مبلغ مناسب، همگی به نفع مشتری و سفارش دهنده است. به همین خاطر استفاده از دستگاههای برش لیزری به روز همراه با دانش مهندسی کمک شایانی به حذف خطاهای این مرحله از فرایند ساخت سازه را میکند. نرم افزارهای موجود در این دستگاهها باعث می شوند که استفاده از خطاهای انسانی و اپراتوری به مینیمم مقدار ممکن برسد و روشهای سنتی برش ورق استیل و فلزات آهنی را حذف کردهاند.

مورد استفاده قرار میگیرد.

برش لیزری استیل یکی از روشهای مدرن برش لیزر است که قادر است، قادر است با حذف محدودیت های روش های سنتی و قدیمی، برش قطعات را با ابعاد مناسب و با کیفیت عالی برای شما فراهم سازد. برش لیزر در صنایع و حرفه های گوناگون در فرآیندهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد . مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل به خصوص برای برش استیل با ضخامت های بیشتر از 2 میل بهتر است از گاز نیتروژن استفاده شود. استفاده از دستگاه برش لیزر استیل در صنایع مختلف بسیار زیاد است. برش لیزری تکنولوژی برش مواد مختلف به وسیله اشعه لیزر می باشد و عموما در بخش تولیدی صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. جهت آماده کردن اشعه لیزر، مواد مولد توسط تحریک تهیه میشوند. برای این کار مواد مولد لیزر به وسیله تحریک به وسیله جریان الکتریکی یا تابش لامپ تهیه میشود و پرتو ایجاد شده با استفاده از تکههای آینه به کار رفته در دستگاه منعکس میشود تا انرژی لازمه جهت انجام برش را به دست آورد. زیرا آب می تواند بدون انحراف اشعه لیزر به راحتی به دور جداره تیوب لیزر گردش نموده و سبب کاهش حرارت تیوب لیزر شود.

این سرعت و دقت بالا سبب افزایش در تعداد و تیراژ برش انواع فلزات و در نتیجه افزایش چشم گیر راندمان، پیشرفت واحد های صنعتی و سودآوری میشود. همین موضوع سبب تمایل کارفرمایان به خرید انواع دستگاه برش فلزات از مراکز معتبر و باسابقه فروش دستگاه لیزر فایبر شده است. دقت در این دستگاه ها با تلورانسی کمتر از 10 میکرون و سرعت در آن ها قابل تنظیم بسته به ضخامت و جنس قطعه تحت برش لیزر است. در آخرین تکنولوژی دستگاه برش لیزری فلزات موسوم به نسل چهارم لیزر فایبر دقت بالا در برش انواع فلزات در کنار ظرافت در انجام کار امری غیر قابل انکار است. خدمات خمکاری ورق CNC در افق لیزر در ادامه برش لیزر انجام می گیرد و دقت بسیار بالایی دارد. برای مثال در خمکاری زمانیکه لبههای برش کاملا یکنواخت و موازی نباشند لبههای خم یکنواخت نبوده و در نتیجه در پروسه مونتاژ با مشکل و عدم تطابق قطعات روبرو خواهد بود. با پیشرفت مداوم تکنولوژی در صورت عدم همراهی با آن امکان رسیدن به موفقیت بسیار کمرنگ خواهد شد. ضمن اینکه در این دستگاه ها میزان برق مصرفی بسیار کمتر از سایر دستگاه های برش است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.