قیمت دستگاه برش فلزات دیبا پرتال

قیمت دستگاه برش فلزات – دیبا پرتال
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

شما می توانید دستگاه حکاکی و برش لیزر غیر فلزات را در انواع ابعاد از مبین تک به صورت نقد و اقساط خریداری نمایید. در گذشته عملیات برش و حکاکی با استفاده از الگو و قیچی و به صورت دستی انجام می شد. برش لیزری، به جای تیغه مکانیکی سنتی از یک پرتو نور نامرئی استفاده می کند، به این صورت که بخش مکانیکی سر لیزر هیچ تماسی با قطعه کار ندارد و باعث خراش به سطح کار نخواهد شد. با این حال باید قبل از استفاده از آن به خوبی به معایب و نکاتی که در این مقاله گفته شد نیز توجه کنید و آن ها را در نظر داشته باشید تا بالاترین بهره برداری از این دستگاه فوق العاده نصیبتان شود. دستگاه G3 ورقه های نازک آلومینیومی را به نسبت سایر دستگاه های برش در ضخامت بالا و کارآیی و دقت و بهره وری بسیار بالاتری برش می دهد، و کیفیت آن نیز بیشتر می باشد. این لیزرها، سطح پرتویی با کیفیت بسیار بالاتر را ارائه می دهند که می تواند بر دستیابی به دقت بسیار زیاد و همچنین افزایش چگالی توان، تمرکز زیادی داشته باشد. دستگاه های برش لیزر فلزات و غیر فلزات علاوه بر تفاوتی که در کاربردشان دارند در نوع قطعات مصرفی آن ها نیز تفاوت هایی وجود دارد.

برش لیزر فلزات صنعتی

دستگاه برش لیزر CO2 دارای ظرفیت برش قوی و طیف گسترده ای است. لیزرهای دی اکسید کربن قوی ترین لیزرهای موج پیوسته ی موجودند. ساخت کابینت، درب های چوبی، طراحی بر روی درب های چوبی و ام دی اف، مبل مال و … بدنه و استراکچر دستگاه با روش های نوین و مدرن و اجرای تحلیل های مهندسی طراحی و تولید شده است . دستگاه برش لیزر فلزات یک ماشین برش لیزری است که مخصوص برش و پردازش مواد فلزی طراحی شده است. می توان گفت که پلاسما پردازش زمخت و ناهموار است که برای پردازش ثانویه با کار دست و پا گیر نیز باید صیقل داده شود، در حالی که دستگاه برش لیزری پردازش خوبی است که در یک مرحله تکمیل می شود. دقت پرتوهای لیزری بسیار بالاست که سبب برش دقیق می شود. با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به افزایش کیفیت و دقت اجزای ساخته شده، استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته امری اجتناب ناپذیر می باشد.

داشتن خدمات پس از فروش برای دستگاه های برش لیزر دست دوم بسیار ضروری می باشد. سنفنگ با شرکت در بیش از 50 نمایشگاه بینالمللی تمایل دارد تا به هدف خود یعنی معرفی دستگاه لیزر به عنوان تجهیزات پردازش ضروری دست یابد؛ از طرفی قصد همکاری با شرکای بیشتری برای تحقیق و توسعه پیشرفت لیزر را دارد. مجموعه صنعتی برش لیزری یعقوبی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه برش لیزر و خمکاری با بهرهگیری از تجهیزات و ماشینآلات روز دنیا، بر اساس استانداردهای بینالمللی و همچنین با به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص آغاز نمود. از زمان تولد و کاربرد اولین تجهیزات لیزری در دهه ۱۹۶۰، کارشناسان در چین تلاش هایی را در صنعت لیزر انجام داده اند و به حاشیه کوچکی از استانداردهای بین المللی دست یافته اند. پرتو لیزر قبل از برخورد با صفحه کار ، توسط 3 آینه به هد دستگاه که بخش انتهایی مسیر حرکت پرتو لیزر است هدایت می گردد. Artic le h᠎as be en cre ated ​with GSA ​Conten t Ge᠎ne ra᠎to​r ᠎DEMO .

که حتی با شارژ تیوب هم کارایی مورد نظر را نخواهد داشت.

سنگ زنی: در این روش از سایش بوسیله سنگ جهت برداشتن ماده از سطح فلز استفاده میشود و به طور کلی برای تولید سطحهایی با کیفیت بالا کاربرد دارد و میزان ضخامتی که از روی قطعه برداشته میشود، کم است. که این براده ها و مواد اضافی توسط گازی که همراه با لیزر به قطعه وارد میشود، پاک سازی گشته و سطحی کاملا صاف از برش لیزر حاصل میگردد. که حتی با شارژ تیوب هم کارایی مورد نظر را نخواهد داشت. در این صورت سرعت انجام کار هم چندین برابر خواهد شد. هر چه مقدار و میزان اکسیژن بیشتر باشد، توان دستگاه هم افزایش پیدا میکند. ثبات لیزر در طول فرآیند برش که در مسیر باریک حرکت میکند سبب ایجاد لبه های تمیز تر می شود که از تاب برداشتن و اعوجاج فلز جلوگیری میکند. بهبود ساختار مکانیکی دستگاه برش لیزر فلزات که عمدتاً مربوط به پرتو لیزر و ساختار مکانیکی دستگاه است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.