قیمت دستگاه برش فلزات

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

امروزه صنایع بسیاری هستند که به قطعات آلومینیومی احتیاج دارند و یا در بسیاری از لوازم از آلومینیوم استفاده شده است بنابراین برش لیزر آلومینیوم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تنوع این دستگاهها بر حسب اینکه تا چه حد اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور عمل کنند زیاد میباشد و تنوع قیمتی زیادی نیز دارند. صفحات آلومینیوم باید صاف و بدون هیچ گونه برامدگی یا فرو رفتگی باشند. همچنین آلومینیوم دارای سطح براقی است و دچار زنگ زدگی نمی شود. به دلیل سطح بالای تقاضا ، فولاد کم کربن به طور گسترده ای تولید می شود و این ماده را نسبتا مقرون به صرفه می کند. همینطور دستگاه های مورد استفاده در برش لیزر آلومینیوم بسیار مهم در قیمت هستند مثلا اگر از دستگاه های پیشرفته تری استفاده شود ممکن است مقداری هزینه افزایش پیدا کند. ایجاد کمترین پلیسه در اجرای برش لیزر آلومینیوم نشان دهنده ی کیفیت بالای کار است. باید توجه داشته باشید که به دلیل دقت بالای کار در برش توسط لیزر، ضایعاتی نخواهیم داشت و برش ها بدون مشکلی ایجاد خواهد شد. طرح مورد نظر مشتری و همچنین ابعاد و سایز برش باید توسط متخصصین مرتبط پیاده سازی شده و بعد از پیاده سازی به کامپیوتر دستگاه بارگزاری شود تا دستگاه بر اساس آن و بدون حتی یک میلی متر خطار برش را انجام دهد. Post has been g᠎en​erated by G SA Conten t ᠎Ge ne ra᠎tor DEMO !

برش لیزر آلومینیوم

به دلیل مقاومت برش، لیزر CO2 قادر است صفحات فولادی بزرگ تا ضخامت 25 میلی متر را شکل دهد و همچنین مواد نازک را با قدرت کمتری برش یا حک کند. در بسیاری از شرکت ها به دلیل اینکه آلومینیوم لیزر را منعکس می کند و به دستگاه آسیب می رساند، در استفاده از دستگاه لیزر برای برش آلومینیوم تردید دارند اما با ورود دستگاه های جدید برش لیزر این مشکل به وسیله سنسورهایی به خوبی برطرف شده است. با توجه به این که فلز ها ساختار سختی دارند و برش آن ها بسیار دشوار است در زمان های گذشته با استفاده از روش های دستی و دستگاه های قدیمی برش ها انجام می شد و کار با سختی بالایی انجام می گرفت و همچنین بسیاری از برش ها کیفیت مورد انتظار را نداشت . پس از خرید دستگاه تمامی اطلاعات و روش کارکرد آن تماماً توسط تکنسین ها و کارشناسان متخصص شرکت نوین تاک لیزر به خریداران گرامی آموزش داده خواهد شد. برای دریافت اطلاعات لازم درباره ی روند برش لیزر آلومینیوم و هزینه ی آن به سایت مرکز برش لیزر نیک مراجعه نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در برش لیزر آلومینیوم کمترین ضایعات ایجاد می شود.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

کمترین میزان شعاع برای قسمت های دارای گوشه ی تیز بوده و موجب انجام برش های پچیده می شود. با استفاده از برش لیزر آلومینیوم می توان انواع طرح های پیچیده را نیز اجرا نمود. این برش دارای عرضی بسیار کوچک است و باعث می شود شکل های بسیار پیچیده و سوراخ های کوچک را بتوان با آن ایجاد نمود. با استفاده از برش لیزر آلومینیوم می توان سطح ورق ها را برش داد یا انواع حکاکی ها را بر روی آن ایجاد نمود. ایجاد برش های یکسان در قطعات با استفاده از دستگاه های قدیمی انجام پذیر نبوده و آن دستگاه ها دقت بالایی در برش ندارند و به همین جهت با برش لیزر می توان این دقت را ایجاد کرد و تمامی برش ها به صورت کاملا یکسان ایجاد خواهد شد و در لبه ها کیفیت کار را مشاهده خواهید کرد. اما با ورود دستگاه های برش لیزر دیگر نیازی به دستگاه های دیگری نبوده و دستگاه برش لیزر می تواند انواع برش ها را انجام دهد. این مرکز معتبر با سال ها فعالیت در زمینه ی برش لیزر انواع فلزات، می تواند اجرای برش لیزر آلومینیوم را به صورت حرفه ای و با کیفیت ایجاد نماید.

با توجه به تمام مزایایی که در رابطه با برش لیزر آلومینیوم گفته شد، برش لیزر می تواند کارامد در تولیدات باشد و با استفاده از آن روند تولیدات را سرعت بخشید و در زمان کوتاه قطعات زیادی را به تولید رساند و در مورد کاهش هزینه ها باید بگوییم که هزینه های ناشی از خرید دستگاه های برش مکانیکی و بهره گیری از نیرو های بسیار و مصرف انرژی کاهش پیدا کرده و در نتیجه شاهد کاهش هزینه ها خواهیم بود. با استفاده از برش لیزر آلومینیوم شما در زمان کوتاه می توانید برش ها را انجام دهید و در زمان و انرژی صرفه جوی خواهد شد. بنابراین ما به شما شرکت برش لیزر نیک را پیشنهاد می کنیم . آلومینیوم دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و می توان با استفاده از آن انواع محصولات را به تولید رساند. از جمله مهم ترین قسمت های دستگاه لیزر که وظیفه تنظیم توان لیزر جهت کارکرد های متنوع و هدایت هد دستگاه برای قرارگیری در مختصات لازم و پیروی از الگوی برش را به عهده دارد دستگاه CNC است. مزایای استفاده از دستگاه برش لیزری بسیار است که همانطور که بیان شد صرفه جویی در هزینه مواد، صرفهجویی در ضایعات، دقت بالا، تنظیم الگو های برش جهت کاهش در تولید ضایعات، افزایش سرعت، کاهش زمان تولید از مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه برش فلزات است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.