قیمت دستگاه برش لیزر اقساط 9 ماهه سود 0% MOBINtech لیزر

قیمت دستگاه برش لیزر – اقساط 9 ماهه سود 0% – MOBINtech لیزر
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

مدل co2 نسل قدیم بوده و مدل فایبر نسل جدید می باشد که نسبت به مدل co2 مزایای زیادی از جمله بهبود کیفیت و افزایش سرعت را دارد. این برند چینی در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده و از آن زمان در صنعت فلزات کارایی موفقی داشته است این شرکت بر روی نوآوری و توسعه محصولات خود تمرکز دارد . علاوه بر تفاوت در قطعات، در دستگاه لیزری در زمان برش و یا حکاکی بر روی سطح فلز دستگاه هیچگونه تماسی با سطح ندارد و صرفا برش توسط استوانه نور لیزر انجام میشود به اسطلاح ذوب یا میسوزد. لیزر دستگاهی است که با تقویت نوری، نور ساطع می کند و این کار از طریق فرایند گسیل خود القایی تشعشعات الکترومغناطیسی انجام می شود. تولید صدای برش لیزری کمتر از غیر لیزری میباشد. دستگاه برش لیزر در حال حاضر بهترین کیفیت برش فلزات را در میان دستگاه های دارا است .این دستگاه به منظور برش ورق در مدل co2 و فایبر تولید و ساخته می شود. در لیزر فایبر برخلاف CO2 هیچ کدام از قطعات و یا آینه های به کار رفته در آن حرکتی نداشته و ثابت اند و به همین دلیل از نظر هزینه کلی بسیار سودمندتر خواهند بود.

برش لیزر فلزات صنعتی

ارائه خدمات نصب و راهاندازی رایگان، شرایط فروش فوقالعاده هم بهصورت نقد و هم بهصورت اقساط، ارائه آموزشهای لازم به اپراتور جهت کار با دستگاه توسط تکنیسینهای حرفهای مجموعه، ارائه برترین خدمات پساز فروش و گارانتی دستگاه ها و همچنین قطعات بهکاررفته در دستگاهها، پیوستگی در موجودی انبار دستگاه ها و قطعات یدکی آن ها و همراهی همیشگی با شما خریداران محترم تنها گوشهای از ادعای این مجموعه برای بهترین بودن است. قسمت بدنه که محل قرارگیری میز کار و بخش های مکانیکی دستگاه است و هد دستگاه موتور سرور و قطعات انتقال همگی در این قسمت قرار دارند. زمانی که برش ورق روی میز اول انجام میشود اپراتور ورق دوم را بعد از اتمام به میز دوم برده میشود و دستگاه برش را شروع میکند. و از دوده گرفتن نگهدارنده لنز و گرمای بیش ازحد لنز جلوگیری میکند. در صنعت طلا و نقره، امکان استفاده از دستگاههای صنعتی جهت برش وجود ندارد؛ بنابراین از دستگاه حکاکی روی فلزات با توان 30 و 80 وات جهت برش و حکاکی این فلزات استفاده میشود. عمل سوزاندن نقطه ای اگر روی طرح یا خط با کنترل باشد باعث برش منظم خواهد شد.

برش لیزر فلزات

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاههای برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است. لیزر میتواند انواع فلزات و غیر فلزات از فلز تا چوب و پارچه را به صورت متمرکز و میلیمتری با تولید حرارتی از نور همانند رعد و برق بدون خط و خش در نواحی دیگر بسوزاند. خدمات برش لیزری دستگاه برش لیزری فلزات برش لیزری آهن خدمات برش لیزر فلزات تهران خدمات برش لیزر در تهران به صورت محدود پذیرفته می شود. بعد از اینکه محلول مربوط به علامت گذاری خشک شد، کار حکاکی انجام می شود. شما کاربران عزیز می توانید فایل نقشه قطعه خود را از طریق صفحه ارسال فایل نقشه برای ما ارسال کنید. جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان دستگاه حکاکی و برش لیزر میتوانید با شرکت در تماس باشید و یا با پر کردن فرم زیر در سریع ترین زمان لیست قیمت دستگاه های برش لیزری را دریافت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. استفاده از برش لیزری برای برش ورق فلزات از نظر نیروی انسانی زمان و مکان بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما در زمان خرید به نوع متریال و سایز متریال مورد نیاز خود برش فلزات با لیزر توجه داشته باشید. ​A​rtic le has been gen᠎erat ed ᠎by GSA Con​tent G ener᠎at or D​em oversi᠎on .

دستگاه برش لیزر فلزات

در دو سر این لوله آینه هایی نصب می شوند که یکی کاملاً بازتاب دهنده است، اما ازدیگری مقداری نور رد می شود. که نور از آنها عبور میکند و همچنین چوب خام بدون روکش را نمیتوان با این دستگاه حکاکی کرد. دستگاه لیزر فلزات اشعه لیزر را در یک نقطه متمرکز میکند و سپس با نیروی زیاد آن را به سطح میتاباند. لیزر یک تکنولوژی بسیار پیشرفته است که با استفاده از تقویت اپتیکی یا لنزی بر اساس فوتونهای تحریک شده نوری را تولید میکند که همان لیزر نام دارد. همچنین یک موتور مکنده نیز در زیر میز دستگاه وجود دارد که وظیفه مکش دود حاصل از برش و هدایت آن به بیرون از محیط کارگاه را دارد. ۳ متر است و البته ابعاد میز متناسب با نیاز مشتری قابل تغییر می باشد. دستگاه برش لیزر جهت برش و حکاکی انواع متریال فلزی و غیر فلزی قابل استفاده می باشد در واقع با یک دستگاه هم سفارشات خدمات لیزر معمولی و هم سفارشات فلزات تا ۱٫۵ میلیمتر را انجام می دهد. دستگاه های لیزر در صنعت به دو دسته اصلی جهت برش انواع فلزات و غیر فلزات تقسیم بندی میشوند و جهت برش و حکاکی انواع متریال های فلز و غیرفلز مورداستفاده قرار میگیرند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.