مطالعه مبدل حرارتی صفحه ای بریز یا لحیمی (BPHE) محصولات جذاب دیبا پرتال (4)

مطالعه مبدل حرارتی صفحه ای بریز یا لحیمی (BPHE) محصولات جذاب – دیبا پرتال
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

مبدل صفحه ای دانفوس برای خنک کاری روغن های صنعتی (حلال و غیر حلال) مورد استفاده قرار می گیرد. این مبدل برای انتقال حرارت بین سیالات مختلف مثل بخار به آب ، روغن به آب و آب به آب مناسب است. امروزه ی روز مبدل های بسیاری پا به عرصه ی حضور گذاشته اند که به صورت کلی یکی پس از دیگری که به وجود می آیند نقض ها و کاستی های قبلی را در مورد بعدی رفع شده و یا علم و تکنولوژی کمک کرده تا نوع بهتری از جنس را برای این گونه مبدل ها و دیگر مبدل های حرارتی به دنیا عرضه کنیم . سپس با عبور از میان دو بافل، در جهت موازی با لوله ها جریان پیدا می کند. اگرچه لوله هاي با پره داخلی وجود دارد ولی در مبدل هاي لوله اي بیشتر از پره هاي بلند طولی استفاده میشود که در خارج لوله تعبیه شده اند. برای طراحی و سفارش انواع مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار APV/SPX، بریز پلیت ها APV/SPX یا مبدل های جوشی APV/SPX، انواع پلیت و واشر (گسکت های) های APV/SPX اورجینال یا با برند غیر اورجینال اسپانیایی لیگو (Laygo Gaskets) با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در تماس باشید.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

عدم استفاده از فریم نگه دارنده و میله راهنما باعث کاهش قیمت این نوع مبدل حرارتی نسبت به مدل های معمول واشردار و حتی بریز شده است. حجم کم و کاهش مدارهای پروسسی و وزن بسیار پایین دستگاه جهت نصب در مکان ها و ارتفاع های مختلف، سبب شده این مبدل ها از نظر قیمت برای مصرف کننده مناسب باشند. اولاً به خاطر اینکه عمر مفید گازکتها کم است و ثانیاً نباید دوباره مورد استفاده قرار گیرند که معمولاً به ایـن نکتـه توجه نمیشود. در طراحی مبدلهای حرارتی صفحهای، جنس صفحات و شکل موج دهی روی صفحات، با توجه به شرایط عملیاتی، دما و فشار سیال ورودی و خروجی، انتخاب میگردد. لوله را با اتصال نقره 40-55٪ حداكثر 700 درجه به لوله وصل كنید و لحیم كنید. در مواقعی که فشار و دمای سیالات بسیار زیاد باشد (دمای ۶۰۰ درجه سانتی گراد یا فشار ۳۵۰ بار) از نوع خاصی از مبدل ها که از یک تیوب لوله بلند مارپیچ تشکیل شده است، استفاده می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

توان حرارتی این مبدل ها از 20000 تا 900000 کیلوکالری بر ساعت است و به همین ترتیب می تواند در هر ساعت 400 تا 18000 لیتر آب بهداشتی با اختلاف دمای 50 درجه نسبت به دمای ورودی را تحویل دهد. انتخاب مبدل حرارتی صفحه ای برای استخر و جکوزی نیز بر حسب توان حرارتی بوده و به ازای هر متر مکعب آب استخر 2000 کیلو کالری بر ساعت و هر متر مکعب آب جکوزی به 10000 کیلو کالری بر ساعت لحاظ می شود. همچنین طراحی پیچ و مهره ای این نوع مبدل ها، امکان جداکردن سریع قاب و دسترسی به محفظه صفحات را برای تمیز کردن و تعمیرات می دهد. سایر قطعات: همچنین از اجزای دیگری نظیر: پیچ های فشار، تکیه گاه ها، صفحات اضافه، میله حامل، واشرهای آب بند و … تیوبهای تخت لاملا (lamellae) نام دارند و از دو نوار ورق ساخته شدهاند که در یک عملیات پیوسته به یکدیگر پروفیل و جوشکاری نقطهای یا درزی شدهاند. این صفحات معمولا از جنس فولاد ضد زنگ (استنلس استیل)، SMO و تیتانیوم ساخته میشوند که مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند. شایان ذکر است که برای اتصال تیوب ها در تیوب شیت استفاده از روش جوشکاری نسبت به روش رول اکسپندر کردن تیوب ها پر هزینه تر است.

آنها برای انتقال سیالات به کار میروند. از داخل لولهها یک سیال و از بیرون از آنها یعنی از داخل پوسته استوانهایشکل، یک سیال دیگر عبور میکند و تبادل حرارت بین دو جریان سیال از طریق دیواره لولهها صورت میگیرد. لولهها که از جنس مس، استیل و… مبدلهای صفحه ای جوشی دانفوس با تکنولوژی بسیار پیشرفته از تولیدات این شرکت می باشد که در راستای تولیدات قبلی، با توجه به کاربری بسیار وسیع آن در حیطه حرارتی و برودتی مشکل گشای صنایع مختلف در سراسر دنیا گردیده است. مزیت استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای نسبت به مبدل حرارتی شل و تیوب، این است که با توجه به موجدار بودن صفحات که جریان گردابی سیال را افزایش می دهد. مبدل های صفحه ای نوعی از مبدل های حرارتی می باشند که سطح تبادل دو سیال سرد و گرم به وسیله ی صفحات ایجاد می شود به جنس صفحات با توجه به نوع سیال از استیل ، تیتانیوم یا نیکل می باشد. دسته صفحات از تعدادی صفحه های فولادی ضد زنگ چیندار که سطح مورد نیاز حرارت را انتقال می دهند تشکیل شده است.  This w᠎as c​re ated by G᠎SA Conte᠎nt Gener ator Demoversi on.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.