جهاد فرهنگی آیت الله ری از خدمات بی نظیر ایشان است

[ad_1]

جهاد فرهنگی آیت الله ری از خدمات بی نظیر ایشان است

ری شهری، رئیس شورای سیاستگذاری امام جمعه در سخنانی از درگذشت آن مرحوم، تاکید کرد: آن مرحوم منشأ آثار و برکات بسیاری در قلعه ها و مناصب مختلف شده است.

به گزارش ایسنا، متن پیام حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری به شرح زیر است:
ارتحال عالم مجاهد و انقلابی آیت الله محمدی ریاضری
باعث تأسف و تأثر فراوان شد.
عالم فرزانه که از مبارزان انقلاب اسلامی و از ارادتمندان امام راحل و نهضت اسلامی بود، پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرها و مناصب مختلف منشأ آثار و برکات فراوانی شد.
از خدمات ارزنده وی می توان به مبارزه در دادگاه های انقلاب و حفاظت از ارتش انقلابی و به دنبال آن تلاش های خستگی ناپذیر برای تأسیس وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی به ویژه در رویارویی سرسختانه با گروهک ها و گروه های انحرافی اشاره کرد.
خدمت خالصانه در مقام نمایندگی رهبری در حج و زیارت و تلاش برای ادای حج ابراهیمی و خدمت در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام از فضایل ماندگار ایشان است.
جهاد فرهنگی آیت الله ری شهری در احیای معارف اهل بیت عصمت و طهارت به ویژه میراث بی بدیل حدیث شیعه با گردآوری و تدوین ده ها جلد قرآن و احادیث و دایره المعارف تاریخی و نیز تأسیس علمی و پژوهشی. مراکز .شخص این دنیا بزرگوار است.
به نمایندگی از رهبران ولایت و ائمه اطهار و اعضای شورای سیاسی امام
اینجانب این مصیبت وارده را به رهبر فرزانه انقلاب و سمینارها به ویژه شاگردان و علاقه مندان ایشان بویژه به مردم مؤمن و انقلابی شهرستان به ویژه فرزندان و خانواده های ارجمند این عالم فرزانه تسلیت عرض می نمایم.

درود بر شما و خداوند شما را بیامرزد و برکت دهد

1401/1/2

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.