سه مدل قابلاستفاده است

سه مدل قابلاستفاده است
بال ولو

به منظور اطمینان از درزبندی مناسب شیر، یک گسکت بر روی سطح فلنج قرار میگیرد. ورودی ها از طریق فلنج به سیستم لوله کشی متصل می شوند که معمولاً مطابق با استاندارد خاصی طراحی می شوند. تست هوای نشیمنگاه با استاندارد API6D در هر دو طرف بال ولو با سیال هوا در فشار کاری 0.7±5.5 بار و در موقعیتی که یک سر شیر توپی کلمپ شده و مجرابند کامل بسته شده، حدودا دو سانتی متر آب به روی مجرابند در بدنه ریخته می شود و تست انجام می شود، در صورتی عدم وجود حباب و افت فشار در شیر توپی تست مورد تایید می باشد. در این تست شیر توپی از دو سر کلمپ شده و مجرابند در حالت نیمه باز قرار می گیرد و با استفاده از سیال آب و در فشار کاری 1.5 برابر فشار کاری در منفی 38 درجه سانتی گراد طبق استاندارد API6D تست می شود. شیر توپی آستردار دارای روکش یا آستر غیرواکنشی بوده که بر روی سطح داخلی بدنه شیر اعمال میشود. این عملیات با بهبود سطح کار می کند. این شیر تمیز کاری بهینه رسوبات نهشته شده، تعویض سیت ها و صیقل دادن خراش های روی توپ را آسان می کند. واقعیت این است که این طراحی ساده منجر به کاهش هزینه های نصب شیر در خط جریان می گردد.

ایشان از اردیبهشت تا اوایل شهریور ۵۷ در خارج حضور داشتند و سفرهای متعددی به منظور کاهش اختلاف نظرها و شناسایی نیروهای مناسب برای اتفاقاتی که در حال سرعت گرفتن بود، در اروپا و آمریکا انجام دادند. توصیه می شود از این شیرها برای تهیه نوشیدنی و برنامه های دارویی و غذایی استفاده نشود، زیرا تمیز کردن آن ها سخت است. همانگونه که در مورد شیر توپی شناور گفته شد، در فشار بالا بخوبی کار نمی کند، لذا شیر توپی ترنیون دار این مشکل را حل کرده است. شیر توپی یا بال ولو (شیر گازی) در اغلب موارد به عنوان بازکننده یا مسدودکننده سریع جریان مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که برای بستن یا باز کردن مسیر جریان فقط به یک چرخش 90 درجه توپی نیاز است. برای شیرهای توپی سه طرفه، سه نوع الگو وجود دارد: نوع پورت ونتوری (Venturi)، نوع پورت کامل، و نوع پورت کاهش یافته. شیرهای توپی متعلق به خانواده شیرهای “چرخش ربع گرد” یا “شیر چرخش 4/1” هستند. 1. اکثریت قریب به اتفاق شیرهای توپی دو طرفه هستند و به صورت دستی با یک اهرم کار می کنند. Th᠎is ᠎post has been c reat ed ᠎by G᠎SA C on​tent G​ener at​or D᠎emoversion.

ها چرا به پوشش نیاز دارند؟

بله ، یک شیر توپی ممکن است خراب شود. مبنای انتخاب این آلیاژها کارایی این قطعه است. با توجه به طراحی و موادی که در بال ولو استفاده می شود، این شیر ها تا فشار 1000 بار و دمای 752 درجه فارنهایت (400 درجه سانتیگراد) را پوشش می دهند. اما در کارایی و کیفیت هر دو دسته شیر توپی ها با هم برابرند . شیر توپی یو پی وی سی نسبت به انواع فلزی آن مزیت هایی دارد که در این قسمت به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد. قیمت پایین، مونتاژ و دمونتاژ ساده، سهولت در تعمیر از مزایای این نوع شیرهای توپی است. شیر های توپی آلفا عموما مورد استفاده پالایشگاه ها و روغن داغ مصرف میشوند.. بال ولو ها چرا به پوشش نیاز دارند؟ اعمال یک زن همانند اعمال یک پیامبر اولوالعزم میتواند مبنای تشریع قانون الهی برای همگان شود: در جریان حج، اگر رمی جمرات به اقدام حضرت ابراهیم ع مربوط است، سعی بین صفا و مروه به اقدام حضرت هاجر مربوط است.

اگر به درستی اعمال شود ، تفاوت کمی در مقاومت در برابر شوک حرارتی مشاهده می کنیم. در ادامه به بررسی تفاوت های این دو نوع شیر با یکدیگر می پردازیم. طرفداران نیکل الکترولس می گویند که با عملیات حرارتی ، این پوشش می تواند به سطوح سختی نزدیک به پوشش کروم سخت برسد ، اگرچه دلیل اصلی استفاده از آن برای مقاومت در برابر خوردگی آن است. یک سطح مقاوم در برابر فرسایش و مقاومت در برابر فرسایش با سختی حدود 70 Rc به طور کلی با استفاده از اسپری حرارتی بر روی بال ولو اعمال می کند. Boronizing کردن از رسوب بخار شیمیایی (CVD) برای تولید یک لایه پوشش بسیار سخت استفاده می کند. جنس بدنه و توپی در شیرها متفاوت می باشد و با توجه به کارایی خاص و استفاده در صنعت به انتخاب مصرف کننده می تواند شیر توپی را از جنس های مختلف انتخاب کند. همین طور که گفتیم معمولاً از بال ولو برای کنترل جریان استفاده نمی شود، ولی از توپی های وی شکل و با اتصال به یک کنترل کننده نیوماتیکی یا موتور الکتریکی، می توان میزان جریان سیال را تا حدودی کنترل کرد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.