اختلاف آشکاری بین سازمان های برگزارکننده مسابقه فوتبال مشهد وجود دارد

[ad_1]

رييس كميسيون امور داخله و شوراي مجلس شوراي اسلامي؛ وی تاکید کرد: اتفاقاتی که پیرامون بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد رخ داد، نتیجه سوء مدیریت و اختلاف نظر بین دستگاه های برگزار کننده است و کمیسیون تا حصول نتیجه کمیسیون و بررسی دقیق به این موضوع رسیدگی خواهد کرد. اسناد.

محمدصالح جوکار در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (دوشنبه، 15 فروردین) کمیسیون کشور، با خوشحالی گفت: در پی ماموریت رئیس کمیسیون کشور و شورا برای بررسی از جمله وزیر ورزش. ، نماینده وزارت کشور، نیروی انتظامی و رئیس فدراسیون فوتبال.

وی افزود: در بازی فوتبال ایران و لبنان شاهد بودیم که چند زن خریدار بلیت پشت ورزشگاه ماندند و مشکلاتی پیش آمد که رئیس جمهور ابتدا برای وزیر کشور بررسی کرد. سپس رئیس کمیسیون امور داخلی کشور را موظف به رسیدگی جدی به این موضوع کرد. اختلاف امکانات در این مسابقه کاملا مشهود است.

نماینده مردم یزد به مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط خاص مشهد در ایام نوروز برگزاری این مسابقات در ورزشگاه امام رضا (ع) بسیار سخت بود و توانستند رقابت بهتری را در تهران برگزار کنند. از سوی دیگر نکته ای که کاملا مشهود است عدم هماهنگی امکانات و عدم تعامل مناسب بین آنهاست. از سوی دیگر می بینیم که هیئت تصمیم گیری وجود نداشت که بتواند به عنوان اتاق فکری برای هدایت مناظری که باید دست به دست هم می داد و حضور پرشور مخاطب را حفظ می کرد، عمل کند.

وی افزود: آنچه مشهود است ناهماهنگی داخلی است و شاهد اتهامات متقابلی هستیم که قابل قبول نیست. در این جلسه مقرر شد تا روز پنجشنبه تمامی اسناد، مکاتبات و موافقت های مجلس ارسال شود تا دلیل حضور 23 هزار تماشاگر و بی نظمی مشخص شود. کمیته بررسی مستندات نیز تشکیل خواهد شد و احتمالا بازرسی میدانی خواهیم داشت. در نهایت گزارش کتبی به دفتر مجلس ارائه خواهد شد.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که اطلاعات جمع بندی نشود نمی توان آن را پیش بینی کرد. اما در آینده نزدیک این گزارش را به صورت کامل ارائه خواهیم کرد تا مردم بدانند که این مشکل در حال رسیدگی است. ما به دنبال برکناری وزیر نیستیم، بلکه می خواهیم عوامل را بررسی کنیم. ضعف مدیریتی مشهود است و تنها دامن وزارت ورزش را نمی گیرد، بلکه همه مجموعه های سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.