بازده 500 میلیارد تومانی شکست از صندوق های داخلی رامهرمز

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس سابق کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه در رامهرمز با پدیده عجیب وجوه داخلی مواجه شدیم و چند نفر میلیاردها تومان از مردم سراسر کشور پول گرفتند، گفت: در این زمینه بیش از 500 میلیارد تومان پول مردم در قالب گام برداشته شد. وجوه داخلی در رامهرمز از مردم سراسر کشور جمع آوری و بدون طرح دعوی به بیش از 100 هزار نفر برگشت داده شد.

حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی در مراسم تودیع و اجرای آیینی رئیس کل دادگستری خوزستان که امروز (15 فروردین) برگزار شد، گفت: شاید به اندازه شعبه یکی از استان ها باشد. همچنین حدود چهار شعبه در دست ساخت داریم که برای کاهش تاخیر ایجاد شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در ابتدای حضورم در دادگستری خوزستان 13 شعبه حقوقی داشتیم که 30 شعبه در استان های مشابه فعالیت می کردند که برای 10 شعبه جدید مجوز گرفتیم که هشت شعبه آن فعال شد.

مرادی در خصوص افتتاح دومین مجتمع تجاری کشور در خوزستان گفت: در حوزه شایسته گزینی از ظرفیت نیروهای جوان انقلابی در سمت های مختلف استفاده کرده ایم.

رئیس قاضی سابق خوزستان گفت: با همکاری قائم مقام استانداری خوزستان میز خدمت در مرکز استان فعال شد و این سنت به سایر سازمان ها نیز کشیده شد و این کار در این استان نهادینه شد. الان شرایط این است که در اهواز پررونق ترین نماز جمعه کشور را داریم. از دو سال پیش نیز بازدید از مساجد و مناطق محروم را آغاز کردیم که توجه مدیران را به این مناطق جلب می کند. این امر فروش زمین کوی مدرس را لغو کرده است و امیدواریم در آینده جشن تحویل اسناد منزل به مردم داشته باشیم.

مرادی با بیان اینکه در رامهرمز با پدیده عجیب وجوه داخلی مواجه شدیم و چند نفر میلیاردها تومان از سراسر کشور به مردم تحویل گرفتند، افزود: با اقدام در این زمینه بیش از 500 میلیارد تومان پول مردم در قالب وجوه داخلی در رامهرمز در سراسر کشور جمع آوری و بدون طرح دعوی به بیش از 100 هزار نفر بازگردانده شد.

وی در خصوص افزایش حدود 320 درصدی استفاده از خدمات نوین در قوه قضائیه (اوراق الکترونیک) گفت: “

وی گفت: در خوزستان عریض و طویل کمپ ماده 16 برای جمع آوری معتادان متجاهر که 52 درصد سرقت های خرد را انجام می دهند نداریم. اقدامات انجام شده راه اندازی این کمپ با ظرفیت 2000 نفر است و فاز اول آن با ظرفیت 150 تا 500 نفر طی یک تا دو ماه آینده افتتاح می شود. یکی دو زندان دیگر ماه آینده افتتاح می شود.

مرادی در خصوص مشکلات شرکت لوله سازی و هفت تپه گفت: قوه قضائیه خوزستان هیچ دلسوزی با جنایتکارانی که مرتکب جرایم خشن شده بودند نداشتند.

وی با اشاره به 5 هزار و 345 بازدید از 10 زندان در خوزستان و بیش از 45 هزار مراجعه مردمی، گفت: در سال جاری بیش از 50 قاچاقچی در دستگاه قضایی خوزستان دستگیر شده اند. روسا و همکاران نیز بیش از 45000 جلسه عمومی داشتند.

رئیس قاضی سابق خوزستان از افزایش 20 درصدی مجازات های جایگزین حبس خبر داد و گفت: در سال 1400 فرآیندهای الکترونیکی نیز 360 درصد افزایش یافت. در حال حاضر به جای تحویل زندانیان و خطرات آنها، در زندان ارتباط برقرار می کنند و محکوم می شوند.

مرادی گفت: در یکی از بنادر خوزستان 124 هزار تن ذرت آلوده داشتیم که با پیگیری ها 100 هزار تن در خارج و مابقی در حال خروج است. در سال 1378، 2 هزار و 354 هکتار از اراضی ملی و در سال گذشته 454 هکتار از اراضی ساحلی آزاد شده است.

وی افزود: سازمان بازرسی نیز اقدامات خوبی انجام داده تا به پرونده ای که میلیاردها تومان حواله شده است رسیدگی شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.