شعب ویژه ای برای مقابله با گرانی ها در بازار اهواز راه اندازی می شود

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان دادستان و شورای انقلاب اهواز از افتتاح شعبه های تخصصی برای رسیدگی به جرایم بازار از جمله گرانی های اخیر خبر داد.

صادق جعفری چگنی در جلسه امروز با حضور معاون دادستان، مدیرکل کانون های اصلاح و تربیت و گروه اهواز از ایجاد شعب تخصصی برای رسیدگی به جرائم بازار از جمله افزایش قیمت اخیر خبر داد. شناسایی سریع و گزارش به مراجع قضایی.

به گزارش ایسنا به نقل از قاضی خوزستان، وی افزود: تخلفات برخی از کشتارگاه ها در روزهای ابتدایی سال رصد و تعطیل شود تا در سایر مناسبت ها از جمله ماه مبارک رمضان از وقوع حوادث مشابه جلوگیری شود.

جعفری چگنی گفت: معاون حقوقی وزیر کشور موظف است در خصوص نظارت بیشتر و مستقیم سازمان های نظارتی بر توزیع کالاهای اساسی و با جدیت برخورد قانونی و تصمیم گیری در اسرع وقت با متخلفان داشته باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت معیشت مردم، دادستانی مرکز استان چوزستان به طور مستمر بر حفظ حقوق بشر نظارت دارد و یگان های ویژه ای را برای این جرایم در نظر می گیرد.

این گروه امروز جمعه 10 فروردین ماه به ریاست استان و کانون انقلاب استان به صورت فوق العاده راه اندازی شد و دلایل گرانی های اخیر کالاها را بررسی کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.