اجرای اقدامات همه جانبه برای بررسی ابعاد مختلف حرم مطهر رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از انجام اقدامات همه جانبه برای بررسی ابعاد مختلف حادثه دلخراش حرم رضوی و رسیدگی سریع و دقیق به پرونده و رسیدگی به هرگونه قصور احتمالی در این زمینه خبر داد. .

غلامعلی صادقی ضمن عرض تسلیت و سلام به مناسبت شهادت دو تن از روحانیون جهادگر مشهدی و سلامتی به یکی دیگر از روحانیون گرانقدر در تشریح تحقیق و تفحص از حرم کمال رضوی گفت: و حضور بازپرس ویژه در محل حادثه و با تشکیل چندین جلسه کارشناسی ادامه یافت.

وی با اشاره به اهمیت موضوع گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، شورای تامین استان و کارگروه ویژه ای برای بررسی ابعاد مختلف پرونده تشکیل و تحقیقات کامل قضایی و امنیتی و تمامی شواهد موجود انجام شد. . به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است. ” آنها بومی سازی شده اند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به تحقیقات دقیق رئیس متهم گفت: در این پرونده تحقیقات تکمیلی از متهمان انجام شد و نتایج این تحقیقات به وضوح نشان می دهد که متهم اصلی تحت تأثیر اعتقادات تکفیری بوده است. و جریانات.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به انتشار برخی گزارش های کذب به ویژه در فضای مجازی افزود: در فضای مجازی توجه نکنید و گزارش های صحیح را از منابع رسمی پیگیری کنید.

به گزارش روابط عمومی قاضی خراسان رضوی صادقی، با تاکید مجدد بر دقت و سرعت در رسیدگی به پرونده، گفت: و هرگونه سهل انگاری یا انتشار گزارش های غیر موثق که موجب نگرانی شهروندان محترم و نگرانی اذهان عمومی شود نیز رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.