علت مطرح نشدن مظلومیت مردم فلسطین، تسلط صهیونیست ها بر رسانه هاست.

[ad_1]

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: جنگ اوکراین به موضوع اول جهان تبدیل شده و عدم بیان مظلومیت مردم فلسطین به دلیل سلطه صهیونیست ها بر رسانه های جهان است.

سید کاظم انبار لویی در گفت وگو با ایسنا، موضوع قدس را اولین نسخه جهان اسلام و یکی از موضوعات مهم سیاست خارجی ایران دانست و گفت: امسال شاهد وضعیت پیچیده ای در سرزمین های اشغالی به نام انتفاضه رمضان هستیم.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین دلایلی که مردم دنیا صدای مظلومیت مردم فلسطین را نمی شنوند این است که بیشتر رسانه ها در دست صهیونیست ها و آمریکایی هاست و اجازه ظلم به این مردم را نمی دهند. این جنگ به اولین موضوع در جهان تبدیل شده است زیرا رئیس جمهور اوکراین مورد حمایت رژیم صهیونیستی قرار گرفت و با وجود اینکه روس ها در این جنگ انسانی رفتار می کنند و تلاش می کنند جنگ را در عرصه نظامی نگه دارند، اما رسانه های آمریکایی و صهیونیستی در حال مقابله با این جنگ هستند. این کشور.

این فعال سیاسی افزود: این به دلیل تسلط صهیونیست ها بر رسانه های جهان است و متاسفانه جریان داخل ایران همسو با این رسانه هاست.

انبارلویی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه های مستقل از جمله رسانه های غرب آسیا باید در بیان مظلومیت مردم فلسطین فعال تر باشند. دانشمندان و نخبگان جهان اسلام نیز باید فلسطین را در رتبه اول جهان اسلام قرار دهند. قرن جدید قرن آزادی اورشلیم و ملت مظلوم فلسطین از اشغال است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.