راهنمای خرید ترازو دیجیتال (نکات مهم قبل از خرید) آبی سلامت (2)

راهنمای خرید ترازو دیجیتال (نکات مهم قبل از خرید) – آبی سلامت
ترازو خانگی, ترازو خانگی آشپزخانه, ترازو خانگی شیشه‌ای, ترازو دیجیتال خانگی خوب, قیمت ترازوی خانگی, ترازو خانگی ارزان

اصولا انواع ترازوی آشپزخانه تنوع بسیار زیادی ندارد و خرید ترازو آشپزخانه کمی آسانتر از خرید بسیاری دیگر از انواع ترازوی دیجیتال است. Th​is artic le has be᠎en wri᠎tt en by GSA C onte᠎nt Gen erator DEMO​.

نوع عقربه ای این اقلام در گذشته رواج بسیاری داشت ولی هنوز هم افرادی بسیاری هستند که از این نمونه دستگاه ها استقبال می نمایند.  This ᠎po st has ​been c​re᠎ated with t he help ​of GSA Conte nt Gen​er at or​ Demoversi᠎on .

بسیاری از این دستگاه از قابلیت شمارش قطعات نیز برخوردار شده اند که استفاده را برای مراکز بسته بندی نیز مناسب قرار می دهد.

قابلیت هایی اعم از صدور فاکتور و گزارش فروش به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه و اتصال داشتن دستگاه با صندوق فروشگاهی، نیاز فروشگاه شما را تأمین می کند.

همچنین شما می توانید انواع کالاهای تجهیزات پزشکی را از فروشگاه تخصصی توان نو خریداری کنید که از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

فروشگاه فیدار نمایندگی ترازوی دیجیتال با بیش از 10 سال سابقه در این زمینه فعالیت می کند این مجموعه علاوه بر فروش ترازو مجهز به تعمیرگاه تخصصی ترازوی دیجیتال است و کاربران می توانند همه روزه از خدمات ما بهره مند گردند . ​This data was generated wi​th GSA C᠎on᠎te nt Generator  DE᠎MO!

البته قابل به ذکر است این گروه از مقیاس های توزین نیز در انواع مختلفی قرار دارند که بر اساس همین دسته بندی می توانید کالای مورد نیاز فروشگاه خود را سفارش دهید.

زمانیکه مشتری برای تسویه به صندوق مراجعه می نماید، بارکد درج شده بر روی محصول، توسط دستگاه بارکد لیبل خوانده شده و فاکتور صادر می گردد.

با قرار گرفتن فرد بر روی دستگاه این عقربه وزن ایده آل را نشان می دهد. در مواردی هم علاوه بر جرم کلی اجسام، جرم ترکیبی اجسام نیز توسط تـرازو توزین می شود.تـرازوی طلا کشی که به ترازو زرگری نیز معروف می باشد که در زمان توزین، تـرازو، جرم طلای به کار رفته در اجسام، توزین و مشخص می کند.

سنجش وزن و دقت در آن نه تنها از جنبه زیبایی و ظاهری حائز اهمیت است، بلکه تا حد زیادی می تواند سلامت بدن افراد را تضمین کند و در مواردی می تواند با تغییرات غیرعادی وزن، اطلاع دهنده برخی مشکلات بدنی و درنتیجه جلوگیری به موقع بیماری شود.

به صورت طبیعی هر خریداری به دنبال خرید ترازو خانگی برای خود و خانواده خود است، و حدود وزن افراد یک خانواده هم مشخص است؛ پس ابتدا در خرید ترازو خانگی باید بالاترین وزن در بین افراد خانواده در نظر گرفته شود.

جهت خرید ترازو به مراکز معتبر و نمایندگی فروش ترازو مراجعه نمایید ، قبل از پرداخت وجه کالا از صحت عملکرد دستگاه اطمینان خاطر کسب نمایید ، از کارشناسان فروش جهت انتخاب بهترین ترازو مشاوره بگیرید و در آخر از گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم های توزین اطمینان یابید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت لیست قیمت ترازو با ما در ارتباط باشید . و هر چه میزان دقت ترازو بیشتر باشد در قیمت آن نیز تاثیرگذار خواهد بود.

هنگام خرید ترازوی دیجیتالی به یاد داشته باشید که هر چه دقت ترازو بیشتر باشد ، وزن نمایش داده شده از دقت بیشتری برخوردار است.به عنوان مثال ، ترازویی با دقت 100 و ترازوی با دقت 200 وزن دقیق تری را نشان می دهد.

حال ما می خواهیم برایتان این نکات را بررسی کنیم که در زمان خرید چه معیار های دیگری به غیر از برند الویت قرار دارند.

جنس بدنه و طراحی به صورتی است که از مقاومت بسیار بالایی در برابر صدمات و ضربه ها برخوردار بوده و می تواند با عمر طولانی برای مدت بسیار زیادی به شما خدمات دهد.

در واقع کاربری استفاده از این تجهیزات، آن ها را منوط به داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه، خط و خش قرار می دهد.

این ترازوها قابلیت متصل شده به رایانه در جهت تبادل اطلاعات توزین شده و نگهداری آن ها را دارا هستند.

ترازوی پرینتر دار: ظرفیت و قابلیت های ارائه شده در انواع این دستگاه ها، متغیر است. این ترازو ها یک ابزار دقیق برای توزین هستند که بدون خظا قادر به ارائه نتیجه گیری درست از یک وزن کشی می باشند.

ما برای ارائه بهترین ها به مشتریان، تمامی تلاش خود را بکار بسته ایم و در این زمینه از هیچ کوشش و یا تلاشی دریغ نمی کنیم چرا که بهترین ها را لایق کاربران می دانیم.

توزین با استفاده از این دستگاه با دقت بالایی انجام می شود و از آن جا که مواد فروشگاهی در ظرفیت و حجم کم قرار دارند، نیاز به سیستم توزین با حساسیت بالا هستند.

این نوع عملکردی بیشتر از مقیاس­ه ای معمولی دارند، فوق­العاده دقیق هستند و کاربردی آسان دارند. اینکه ترازو به صورت خوکار، خاموش و روشن شود، بیانگر کاربرد آسان آن است.

کاربرد انواع ترازو آزمایشگاهی در آزمایشگاههای بیولوژی و شیمی و فیزیک و دیگر آزمایشگاههایی است که نیاز به ترازویی بسیار دقیق برای وزن کردن مواد مختلف دارند که گاهی یکصدهزارم گرم هم برای آنها دارای اهمیت است. This article has been wri tt en  by GSA Content Gene rator DEMO!

ابتدا به طور کلی انواع ترازو را در چند گروه ترازوی خانگی و ترازوی فروشگاهی و ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی دستهبندی میکنیم و سپس به توضیح و زیر مجموعه هر کدام از آنها میپردازیم.

این گروه از سیستم های توزین مناسب برای استفاده در محیط های آزمایشگاهی هستند. این گروه از سیستم های توزین فروشگاهی با شکل های مختلفی در بازار دیده می شوند.

یک ترازوی فروشگاهی مطابق با نیاز یک فروشگاه، دارای قابلیت هایی است. استفاده از این محصول در محیط های فروشگاهی بسیار رواج پیدا کرده است و کاربرد آن را حتی در میادین میوه و تره بار و میوه فروشی ها نیز می توان دید.

از باسکول قپان در برخی از صنایع کشاورزی و دامداری استفاده شده و بسیار پر کاربرد است. در گذشته در طراحی ترازوها فقط کاربرد و دقت آنها در نظر گرفته می شد اما امروزه با تبدیل شدن ترازوهای دیجیتال به یکی از وسایل خانه به طراحی ظاهری آنها توجه بیشتری می شود ترازوی دیجیتال ریکاوری دارای صفحه شیشه ای با طراحی بسیار زیبا میباشد.

ترازو آشپزخانه : این ترازو همانطور که از نامش پیداست برای استفاده در آشپزخانه کاربرد دارد. یکی از ابزار های آشپزخانه که این نیاز را برطرف می کند ترازوی دیجیتال آشپزخانه می باشد.

از دیگر موردی که هنگام انتخاب ترازو باید به آن توجه کنید نمایشگر خوانا دستگاه می باشد این مورد به شما میزان دقیق اندازه گیری را نشان می دهد و اگر خوانا نباشد شما را دچار مشکل می کند پس به این مورد هم دقت نمایید.

به علاوه ترازوی دیجیتالی personal scale به سیستم توزین وزن اضافی مجهز بوده و تا وزن حداکثر ۱۶۰ کیلوگرم را بدون خطا و بطور دقیق اندازه گیری می کند.

در صورتی که سنجش وزن در ساعاتی جز ابتدای روز انجام شود، در دفعات بعدی کنترل نیز، بهتر است در همان زمان و شرایط، وزن کشی صورت گیرد تا مقایسه و کنترل به درستی انجام شود.

سنجش قد کاربر و توانایی محاسبه شاخص BMI باتوجه به وزن و قد، از دیگر ویژگیهای ترازوی وزنکشی است که به فرد در رسیدن به وزن ایدهآل و استاندارد کمک میکند.

رسیدن به اندام و وزن ایده آل نیاز به سنجش وزن را دارد. و اما در نوع دیجیتالی آن بدین شکل است که به محض قرار گرفتن فرد بر روی دستگاه، ترازوی روشن و شروع به وزن کشی می نماید و در پایان نتیجه توزین را بر روی صفحه نمایشگری که بر روی ترازو قرار گرفته نشان می دهد.

این دستگاه همانطور که از نام آن بر می آید از پرینتر و چاپگری برخوردار است که می تواند فاکتور رسید را برای مشتریان چاپ نماید.

موارد مختلف و زیادی از کاربردهای ترازوی دیجیتال در بین مردم وجود دارد و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.

با توجه به موارد گفته شده امیدواریم سایت سلامت کالا با فروش بهترین ترازو دیجیتال و ارزان ترین ترازو ، و البته مناسب ترین ترازو دیجیتال توانسته باشد به شما کمکی رسانده باشد.

تمامی محصولاتی که توسط فیدار به فروش میرسد دارای گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش هستند. البته برخی هم میگویند که دقت این ترازو پس از مدتی استفاده کم میشود. This data h​as ​be​en c᠎reated with GSA Conte᠎nt​ G᠎enerator​ Dem​ov ersion !

همانطور که از نام ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل ۱۸۰ KG پیداست، این دستگاه قابلیت این را دارد تا ۱۸۰ کیلوگرم را اندازهگیری کرده و به لطف دقت ۱۰۰ گرمی، وزن نمایش داده شده از دقت بالایی برخوردار خواهد بود.

قابلیت استفاده از این دستگاه بدین شکل است که با پایین آمدن از دستگاه، بعد از چند دقیقه استفاده نکردن از محصول، خاموش خواهد شد.

در واقع این پیشرفت فناوری است که باعث شده تمامی این امکانات در قالب ترازو گنجانده شوند. این مدل ها تنها برای سنجیدن وزن استفاده نمی شوند بلکه به کمکشان می توان پارامترهایی از جمله توده چربی، استخوانی و عضلانی و همین طور مقدار کالری مصرف شده در روز را نیز اندازه گرفت.

بازدهی و عملکرد فوق العاده آن ها، این دستگاه ها را به یک محصول شگفت انگیز تبدیل می سازد. این محصول با امکاناتی مانند صفحه نمایش بزرگ، توان تحمل 150 کیلوگرم وزن، خاموشی اتوماتیک، صفحه شیشهای و…

اندازه صفحه نمایشگر یک ویژگی مهم در ترازو به شمار می رود زیرا میزان خوانایی اعداد به آن وابسته است.

با یک پا روی ترازو فشار وارد کنید تا نمایشگر آن عددی را نشان دهد، سپس پای خود را بردارید تا ترازو خاموش شود.

همچنین سعی کنید برای نتایج دقیق تر، پاهای خود را در همان وضعیت روی ترازو قرار دهید. نتایج دقیق تری با ترازوی آشپزخانه Kitchen scales دریافت کنید!

البته شما میتوانید در کنار یک ترازوی آنالوگ برای وزن کردن مقیاسهای سنگینتر و حجیمتر، از یک ترازوی آشپزخانه دیجیتال برای مواد غذایی استفاده کنید.

در مورد بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه نیز از ما سوالات زیادی پرسیده میشود که در پاسخ به این سوالات لازم است بیان کنیم که بهترین مارک ترازو آشپزخانه ایرانی در بازار ترازو های برند پارس خزر می باشد که از نظر کیفیت و از نظر قیمت از عملکرد بالایی برخوردار هستند ، البته به غیر از ترازو دیجیتال آشپزخانه ایرانی پارس خزر می توانیم به برند محک هم اشاره کنیم که انواع مدل های ترازو آشپزخانه ایرانی را روانه بازار می کنند .

اگر از دسته افرادی هستید که رژیم غذایی برای رسیدن به اندام ایده آل را دارید، می دانید که باز هم نیاز به اندازه گیری دقیق مواد غذایی خواهید داشت تا بتوانید به همان اندازه ای که پزشک تعیین کرده مصرف کنید.

و یا اگر پزشک شما از شما خواسته­است که این موضوع را به­صورت روزانه اندازه­گیری و به وی گزارش­کنید، شما به ترازویی نیاز دارید که این ویژگی را ارائه­دهد.

این دستگاه ها برای توزین مواد ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند که بسیار ریز و حتی میکروسکپی هستند که این نشان از دقت بسیار بالای آن را می دهد.

به منظور اندازه گیری مورداستفاده قرار می گیرند. پخت یک غذای خوب نیاز به اندازه گیری دقیق مواد دارد و این دقیق بودن جز با یک سیستم دیجیتال برقرار نخواهد شد.

برای اینکه بتوانید به راحتی وزن خود را اندازه گیری نمایید نیاز به یک ترازوی وزن کشی مناسب را دارید.

ابعاد آن ها کوچک و به راحتی قابل حمل است. کارخانجات ، کارگاه ها و سایر مراکز صنعتی از عمده مشاغل پر مصرف برای استفاده از این دستگاه ها هستند.

مصرف پایین ترازو باعث میشود کاربر تا یک سال نیازی به تعویض باتریها نداشته باشد. تنوع در این اقلام پیشرفته بسیار زیاد است و همین تنوع عظیم در تولیدات سبب شده تا کاربر انتخاب بهتری در پیش داشته باشد.

یعنی حساسیت بالای آن ها در توزین مواد حجم پایین سبب شده تا استفاده را در آزمایشگاه ها در جهت وزن کشی مواد شیمیایی برای تهیه انواع دارو ها مناسب قرار دهد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، ترازو دیجیتال حساسیت بسیار بالایی دارد و وزن کالا را به طور دقیق در کمترین زمان ممکن محاسبه میکند.

این محصولات هم در نوع محفظه دار و هم بدون محفظه بوده که در نوع محفظه دار دور تا دور سینی توزین را محفظه ای شیشه ای مانند می پوشاند که توزین را بدون تأثیر عوامل از جمله گرد و غبار و یا باد قرار می دهد.

با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، ترازو­ها هم به مرور دستخوش پیشرفت و تحول شده ­اند. گفتنی است ترازوهای دیجیتال برند محبوب Beurer، به دوام و دقت بالا مشهور هستند.

این مدل از ترازوهای دیجیتال کمری فیت، تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن را با دقت ۱۰۰گرم وزن میکند. در نوع عقربه ای، دستگاه همانند ساعت دارای درجه بندی هایی است و از یک غقربه برای نمایش دادن وزن فرد برخوردار شده است.

کیفیت برای ما حرف اول را می زند به همین منظور دستگاه هایی را عرضه می کنیم که دارای کیفیت عالی و برتر هستند و از نظر قیمت نیز باید بگوییم که در سطح رقابتی ترین قیمت قرار دارند.

اولین خطایی که ممکن است با آن مواجه شوید، عدم رعایت شرایط کوپن تخفیف است. که بهترین و سریع ترین راه حل ممکن استفاده از یک سیستم توزین خانگی خواهد بود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.