راه اندازی بانک اطلاعات افراد واجد شرایط برای انجام وظایف دستگاه اجرایی

[ad_1]

معاون سازمان بازرسی کل کشور از راه اندازی «بانک اطلاعاتی افراد واجد شرایط برای انجام وظایف دستگاه اجرایی» خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، رحمانیان معاون سازمان بازرسی کل کشور از راه اندازی «بانک اطلاعات افراد واجد شرایط برای انجام وظایف اجرایی» خبر داد و گفت: تهیه بانک اطلاعات افراد واجد شرایط برای انجام وظایف اجرایی، اجتناب از صرفاً تمرکز بر روی نقاط تاریک افراد و همچنین بر اساس ماده یک قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور برای نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه ها.

وی افزود: بر این اساس در سامانه کنترلی صبا هنگام ثبت گزارش کنترل، برگه افراد مربوطه با امکان ثبت اطلاعات هویتی، سمت و دلیل تشویق از جمله (رعایت اصول مدیریت، استفاده از منابع، ایجاد تغییر، استفاده دقت عمل، شهرت، انضباط، مسئولیت و مسئولیت پذیری، رعایت حقوق بشر و اخلاق حرفه ای) توسط دفتر فناوری و تحلیل اطلاعات سازمان بازرسی تدوین و به بهره برداری رسیده است.

معاون سازمان بازرسی کل کشور “کمک به شایستگی و تسریع در گزینش و انتصاب افراد در پست های حساس و کلیدی کشور”، “اصلاح ذهنیت افراد به دلیل نبود افراد امین و شایسته در دستگاه های اجرایی از عوامل بازدارنده به تخلفات”. از این رو تقویت فعالیت‌های شاخص و ارتقای سلامت اداری «و اجرای بستری برای سیاست‌های تشویقی برای ایجاد انگیزه در افراد برای انجام صحیح و به موقع وظایف»، همانطور که در برخی از موفقیت‌ها به این پایگاه اشاره شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.